Wracamy na Stadion Miejski

Po dwóch piątkowych bataliach na obcych terenach piłkarze Puszczy Niepołomice wracają na własny obiekt. W niedzielę, w meczu kończącym 26 serię gier podejmiemy Stal Stalową Wolę.

Ostatnie dwie serie gier nasi zawodnicy rozpoczynali, teraz przyjdzie im zakończyć ligową kolejkę. W najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 Puszcza zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola, zespołem w którym doszło do sporych zmian.

Stal w 2016 roku radzi sobie bardzo słabo. Remis ze Stalą Mielec to jedyny punkt zdobyty przez naszych niedzielnych rywali w 2016 roku. Prócz podziału punktów z liderem, Stal zanotowała pięć porażek, w tym cztery z rzędu. Słabe wyniki spowodowały, że z posada pierwszego trenera pożegnał się Andrzej Kasiak. Pracują zaledwie od stycznia tego roku szkoleniowiec został zastąpiony przez Ryszarda Kuźmę, znanego głównie z pracy w Sandecji Nowy Sącz oraz ze współpracy z Jose Bakero w Lechu Poznań.

Z tego powodu choć to świetnie prezentująca się wiosną Puszcza będzie faworytem tego spotkania to jednak o łatwej przeprawie nie może być mowy. Goście z pewnością będą zdeterminowani to przełamania fatalnej passy i walki o ligowe punkty pod wodzą nowego szkoleniowca.
Nastroje w drużynie Tomasza Tułacza są zgoła odmienne. Choć z Pruszkowa nie udało się wywieźć kompletu punktów to jednak postawa drużyny, zwłaszcza w pierwszej połowie pozwala patrzeć na przyszłość z dużym optymizmem. Puszcza nie przegrywa i liczy na kolejne zwycięstwo przed swoją publicznością.

Warto więc przyjść na niedzielny mecz, bo walki o punkty i determinacji po obu stronach nie zabraknie. Dodatkowo kibice obecni na spotkaniu wezmą udział w losowaniu koszulki z podpisami piłkarze Reprezentacji Polski. Więcej o tej akcji można przeczytać tutaj.

Bilety na to spotkanie można kupić nie wychodząc z domu za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. Dodatkowo w niedzielę kasa biletowa na stadionie będzie czynna od godziny 13:30.

Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola
niedziela, 17 kwietnia, 16:00
Stadion Miejski w Niepołomicach, ul. Kusocińskiego 2