Wrócić na właściwe tory

Musimy szybko wymazać z pamięci niepowiodzenie z poprzedniej kolejki. Do Niepołomic przyjeżdza jednak zespół, który również bardzo potrzebuje punktów. Przy K2 zapowiada się więc ostra rywalizacja, a my liczymy na trzy punkty!

Stomil przed piątkowym meczem zajmuje w ligowej tabeli 15 pozycję. Oznacza to, że zespół z Olsztyna jest o pozycję niżej od nas i ma do nas dwa punkty straty. W poprzedniej kolejce „Duma Warmii” pokonała na własnym terenie Zagłebie Sosnowiec 3:1. Tym sam Stomil przerwał passę trzech kolejnych ligowych porażek. Zwycięstwo pozwoliło także drużynie Adriana Stawskiego opuścić strefę spadkową.

W tym sezonie Stomil ma na swoim koncie cztery zwycięstwa, jedenaście porażek i ani jednego remisu. Patrząc na pozostałe zespoły w stawce ekipa z Olsztyna zanotowała do tej pory najwięcej porażek. Ponadto defensywa Stomilu straciła 27 goli. Więcej goli straciło jak na razie tylko GKS Jastrzębie – 30. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola jako pierwsza to 1.7.

W piątek zmierzymy się z „Dumą Warmii” po raz piętnasty. Do tej pory „Żubry” wygrały tylko dwa razy. Ostatni raz ta sztuka udała się nam w 2017 roku. Wtedy pokonalismy naszych rywali 3:1, a gole dla nas strzelili: Czarny, Stefanik i Domański. W poprzednim sezonie dwuktornie przegraliśmy ze Stomilem. W Niepołomicach było 0:2, a w Olsztynie 2:1.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.