Wtorek w Rzeszowie

Po domowej przegranej z ŁKS-em Łódź nasz zespół czeka wyjazd do Rzeszowa na mecz z Apklan Resovią. Początek meczu we wtorek o godzinie 18:00. Mecz będzie transmitowany w serwisie IPLA. 

Piątek 13-go faktycznie okazał się dla naszego zespołu pechowy. Najpierw samobójcze trafienie, potem rzut karny i na inaugurację ligi na własnym stadionie zanotowaliśmy porażkę. Szybko możemy jednak o niej zapomnieć, bo już we wtorek zagramy 4. kolejkę Fortuna 1 Ligi. Tym razem naszym rywalem będzie Apklan Resovia. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola w obu połowach to 5.8.

Resovia w ubiegłym sezonie była beniaminkiem Fortuna 1 Ligi. Ostatecznie ligę ekipa z Rzeszowa zakończyła na 16 pozycji z dorobkiem 32 punktów. Warto dodać, że aż 24 punkty Resovia zdobyła w meczach w roli gospodarza. W obecnym sezonie rzeszowianie mają na swoim koncie 4 punkty po wygranej z GKS-em Tychy oraz remisie z GKS-em Katowice.

W poprzedniej kolejce Resovia przegrała u siebie 0:1 z beniaminkiem – Skrą Częstochowa. Tym samym przed 4. kolejką Resovia zajmuje w pierwszoligowej tabeli 8. miejsce. Kurs w Fortunie, że Żubry pierwsze strzelą jutro gola to 2.69.

W poprzednim sezonie Resovia okazała się dwukrotnie lepsza od Puszczy. W Niepołomicach goście wygrali 0:3, a w Rzeszowie było 2:1. Przed nami 10 spotkanie z Resovią. Do tej pory bilans gier to 4-2-3. Bilans bramkowy wynosi 8-8.

Spotkanie będzie transmitowane w serwisie IPLA. Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego dla klubu linku do transmisji –> TUTAJ

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.