Wygodniej i szybciej

Już w sobotę czeka nas ligowa inauguracja. Nie lubisz stać w kolejne? Mamy dla Ciebie przynajmniej dwa rozwiązania!

Pierwszym rywalem Puszczy Niepołomice będzie w nowym sezonie Fortuna 1 ligi GKS Jastrzębie. Dotychczasowa ligowa historia przemawia za naszą drużyną. Żubry dwukrotnie pokonały beniaminka poprzedniego sezonu 2-0 i liczymy na kontynuację tej passy.

Co zrobić aby nerwowo nie przebierać nogami przed kasą biletową na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania? Wyjścia są przynajmniej dwa.

Po pierwsze nadal trwa sprzedaż karnetów na całą rundę jesienną. Jedna wizyta w naszym klubie spowoduje, że bez żadnych kłopotów w dogodnym dla siebie momencie wejdziecie na nasz stadion przed każdym z meczów domowych. Dodatkowo karnet to również zniżka, która równa się równowartości zakupu dwóch biletów na pojedyncze mecze. Mało? Jeśli nasza drużyna, podobnie jak w ubiegłych latach będzie pisać swoją historię w Pucharze Polski to karnetowicze również bez dodatkowych kosztów obejrzą te spotkania.

Wolisz kupić wejściówki na pojedyncze mecze bez wychodzenia z domu? Taka możliwość również istnieje. Na stronie www.bilet.pax.pl uruchomiliśmy już internetową sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Jastrzębie. Przed kolejnymi meczami będziemy w identyczny sposób uruchamiać sprzedaż internetową.

O czym musimy pamiętać przy zakupie wejściówki przez Internet?

Po pierwsze o wydrukowaniu biletu. Nasze kołowroty nie posiadają póki co opcji odczytu biletu ze smartfonów. Po drugie ze względów technicznych sprzedaż internetowa jest wyłączana 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Tuż przed samym meczem wejściówki można nabyć wyłącznie w kasach biletowych.

Od tego sezonu wprowadziliśmy również osobny cennik na trybunę krytą, a inny (tańszy) na trybunę za bramką. Ceny prezentują się następująco:

 

trybuna kryta

normalny – 16 złotych
ulgowy – 8 złotych (przysługuje uczniom powyżej 13 roku życia, emerytom, rencistom oraz osobom niepełnosprawnym)
kobiecy – 2 złote
dziecięcy – 2 złote (dzieci poniżej 13 roku życia)
sektor rodzinny – 13 złotych (bilet opiekun plus dziecko)

trybuna otwarta

normalny – 12 złotych
ulgowy – 6 złotych
kobiecy – 1 złoty
dziecięcy – 1 złoty