Wygrać po raz pierwszy

Przed nami trzeci w historii mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice i GKS-em Bełchatów. Dotychczasowe dwa mecze wygrali goście niedzielnej rywalizacji.

W niedzielę do Niepołomic przyjedzie GKS Bełchatów. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Niepołomicach o 13.00.

Oba zespoły spotkały się w sezonie 2013/2014. Na inaugurację rozgrywek I ligi ówczesny spadkowicz z Ekstraklasy podejmował beniaminka z Niepołomic. W Bełchatowie po dobry i dosyć dramatycznym meczu przegraliśmy 0-1, jedyną bramkę w meczu zdobył Maciej Wilusz.

W Niepołomicach oba zespoły spotkały się w listopadzie 2013 roku. Wówczas bełchatowianie wygrali dwa do dwóch, po samobójczym trafieniu Wallace’a oraz bramce … Macieja Wilusza. Na koniec sezonu Bełchatów jako mistrz I ligi wrócił do Ekstraklasy, a Puszcza wróciła do rozgrywek II ligi.

W niedzielę oba zespoły znów staną naprzeciw siebie i tym razem to Puszcza przystępuje do meczu w roli faworyta. Goście z Bełchatowa w 14 rozegranych dotąd meczach zdobyli 15 punktów i o 4 oczka tracą do naszej drużyny. W delegacji piłkarze GKS-u wygrali dwa spotkania i jedno zremisowali.

Tydzień temu nasz najbliższy rywal mierzył się z Radomiakiem i przegrał ten mecz na swoim terenie po bramce straconej w 88 minucie meczu. Najlepszym strzelcem drużyny jest Marcin Krzywicki. Znany głównie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych zawodnik zdobył w tym sezonie 4 bramki w II lidze.

Początek spotkania w niedzielę 30 października o godzinie 13.00

Zapraszamy!