Wyjazdowy potwór znów w drodze

W ramach 10. kolejki Fortuna 1 ligi piłkarze Puszczy Niepołomice zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Olimpią Grudziądz. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00.

Żubry wyjechały w daleką podróż z nadzieją na przedłużenie fantastycznej passy kolejnych zwycięstw na obiektach rywali. O wyjazdowej sile Żubrów w tym sezonie przekonały się drużyny Odry Opole, Chrobrego Głogów, Chojniczanki Chojnice oraz Wigier Suwałki.

Potyczka z Olimpią będzie ostatnim sprawdzianem Puszczy przed środowym starciem z Legią Warszawa w rozgrywkach pucharowych.

Najbliższy rywal Puszczy, Olimpia Grudziądz ma identyczny bilans w trwających rozgrywkach Fortuna 1 ligi. Podopieczni Jacka Trzeciaka, ligowy beniaminek zanotował 4 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki i zdążył już pożegnać Mariusza Pawlaka, który wprowadził ten klub do pierwszej ligi.

Zdecydowaną większość punktów Olimpia zdobywa u siebie gdzie wygrała 3 spotkania i dwa razy przegrała. Komplet oczek z Grudziądza wywieźli piłkarze Chojniczanki oraz Wigier Suwałki, a więc drużyn, które na wyjazdowym szlaku pokonała już w tym sezonie nasza drużyna.

Ostatni raz w pierwszej lidze oba zespoły spotkały się w sezonie 2017/2018. W Niepołomicach wygraliśmy 2-1, a w Grudziądzu mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po tym sezonie Olimpia na jeden sezon pożegnała się z pierwszą ligą, by szybko do niej wrócić.

Kurs Fortuny na piąte z rzędu wyjazdowe zwycięstwo Puszczy wynosi 3.05. Nasza defensywa wraz z bramkarzem znów będzie nie do pokonania? Kurs na to, że Olimpia Grudziądz nie strzeli bramki w pojedynku z Żubrami wynosi 3.35.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

 

Początek meczu w Grudziądzu 22 września o godzinie 19.00.