Wyjść na prostą

W piątek wracamy do zmagań w Fortuna 1 Lidze. Na K2 zmierzymy się z Odrą Opole. Początek meczu o godzinie 18:00. 

Odra zajmuje 9 miejsce w Fortuna 1 Lidze. Podopieczni Piotra Plewni zdobyli w tym sezonie 17 punktów. Do tej pory nasi rywale wygrali 5 spotkań i 2 zremisowali. 4 razy schodzili z boiska jako pokonani. W 11 meczach Odra strzeliła 15 goli i straciła 14. W ostatnim meczu zespół z Opola zanotował porażkę. W wyjazdowym spotkaniu uległ GKS-owi Tychy 2:1. Była to pierwsza porażka Odry w Fortuna 1 Lidze od 28 sierpnia.

Wyjazdy nie są w tym sezonie najmocniejszą stroną Odry. Podopieczni Piotra Plewni z 17 punktów tylko 4 zdobyli w delegacji. Wyjazdowy bilans wynosi 1-1-2. Na wyjazdową wygraną Odra czeka już dość długo, bo od 6 sierpnia. Kurs w Fortunie, że jutro pierwsi strzelimy gola to 2.12.

Do tej pory z Odrą graliśmy 10 oficjalnych meczów. Bilans jest remisowy i wynosi 2-6-2. W ostatnim meczu w Opolu lepsi okazali się jednak rywale, którzy wygrali 1:0 po golu w 80. minucie meczu.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.e. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.