Wymagający rywal (zapowiedź)

W dzisiejszym zaległym meczu 20. kolejki Nice 1 ligi Puszcza Niepołomice podejmie przed własną publicznością GKS-Katowice.

Przyjezdni zajmują aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli, tracąc do lidera z Legnicy zaledwie trzy punkty. Dodatkowo GKS to najczęściej wygrywająca w tym sezonie drużyna na wyjazdach, która … jeszcze nigdy w historii z nami nie wygrała!

Przed nami czwarte ligowe starcie obu zespołów. W sezonie 2013/2014 kiedy w 1 lidze spotkaliśmy się po raz pierwszy padły dwa remisy (1-1 w Katowicach oraz 2-2 w Niepołomicach). Dwa lata wcześniej spotkaliśmy się Puszcza Polski gdzie po dramatycznym spotkaniu wygraliśmy po rzutach karnych.

Jesienią przy Bukowej nasi piłkarze również cieszyli się z trzech punktów po zwycięstwie 2-1. Na bramkę Goncerza, odpowiedzieli Marcin Orłowski i Dawid Ryndak. Nie mamy nic przeciwko powtórzeniu tego scenariusza!

Trzeba jednak pamiętać, że w ostatnich tygodniach GKS kolekcjonuje kolejne komplety punktów. W 7 tegorocznych spotkaniach nasi dzisiejsi rywale zdobyli już 18 punktów na 21 możliwych. Jedyną drużyną, która potrafiła zatrzymać piłkarzy z Bukowej była Stal Mielec.

Bilety na dzisiejsze spotkanie dostępne będą na od godziny 15.00 w kasie biletowej na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Bilet normalny tradycyjnie kosztuje 12 złotych, ulgowy 5 złotych, a specjalny 1 złoty.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
środa, 25 kwietnia 2018 17:00