Z nadzieją na przełamanie

Przed nami 29. kolejka Fortuna 1 Ligi. Tym razem nasz zespół zagra na wyjeździe. Rywalem będzie Odra Opole. Przed Żubrami kolejna szansa na przełamanie meczów bez zwycięstwa i bez zdobytej bramki. Początek meczu w Opolu o 17:00. 

Odra zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli. Opolanie zdobyli do tej pory 39 punktów. Do strefy barażowej tracą na ten moment 7 punktów. Wiosnę zawodnicy Odry rozpoczęli dwoma porażkami. Potem jednak zanotowali serię 7 spotkań bez porażki. Aż 5 z tych meczów kończyło się podziałem punktów. W ostatniej kolejce Opolanie musieli przełknąć gorycz porażki. W Jastrzębiu-Zdroju przegrali bowiem z tamtejszym GKS-em aż 3:0. Kurs w Fortunie, że Żubry zachowają czyste konto to 3.15.

Najskuteczniejszymi zawodnikami Odry są: Arkadiusz Piech oraz doskonale w Niepołomicach znany Konrad Nowak. Obaj zawodnicy mają na swoim koncie po 5 trafień. W sumie Odra zdobyła do tej pory 28 bramek, a straciła nieco więcej, bo 32. Spośród 39 punktów, Odra 20 zdobyła na własnym stadionie. Przy Oleskiej Odra notuje ostatnio bardzo dobrą passę. Podopieczni Piotra Plewni nie przegrali 4 kolejnych meczów i zanotowali 2 zwycięstwa pod rząd.

Nasz zespół nie zaznał smaku zwycięstwa od 5 meczów. Co gorsza w żadnym z nich nie potrafiliśmy pokonać bramkarza rywali. Przed nami dwa cele na mecz z Odrą: przełamanie i zdobycz bramkowa. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola jaki pierwsi to 2.19. Do meczu w Opolu przystąpimy z 13 miejsca w tabeli. Do naszych rywali tracimy 5 punktów.

Z Odrą mierzyliśmy się 9 razy. Co ciekawe najczęściej padał remis, bo aż 6 razy. 2 razy okazaliśmy się lepi i 1 raz przegraliśmy. Stosunek bramek wynosi 7:6 na naszą korzyść.

 

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.