Zaległy mecz z Sandecją

W środę 24 października o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Niepołomicach Puszcza podejmie w zaległym spotkaniu Fortuna 1 ligi wicelidera Sandecję Nowy Sącz.

Spotkanie pierwotnie miało się odbyć 24 października, ale powołanie Miłosza Mleczko do młodzieżowej Reprezentacji Polski spowodowało konieczność zmiany terminu. Puszcza przystąpi do rywalizacji po dwóch wyjazdowych remisach w Niecieczy i Olsztynie.

Nasza drużyna kontynuuje passę pięciu kolejnych meczów bez porażki. Ostatni mecz naszej drużyny na Stadionie Miejskim w Niepołomicach zakończył się zwycięstwem 1-0 odniesionym nad GKS-em Tychy.

Sandecję, spadkowicza z Ekstraklasy przedstawiać nie trzeba. Ekipa z Nowego Sącza zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli i w ostatnich tygodniach potwierdza swoje aspiracje. W minionej kolejce Sandecja pokonała 2-0 Wigry Suwałki. W całym sezonie goście jutrzejszego spotkania przegrali ledwie raz. 28 lipca w Opolu jedynym jak dotąd pogromcą Sandecji była Odra Opole.

W środowym meczu nasza drużyna będzie musiała sobie poradzić jednego z naszych stoperów. Kontuzja odniesiona w meczu ze Stomilem wyklucza z udziału w meczu Michała Czarnego.

W internetowej przedsprzedaży można kupić bilety na spotkanie. Zachęcamy do skorzystania z serwisu bilet.pax.pl. W dniu meczu kasy biletowe będą czynne na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania (15.00).

Jutrzejsze spotkanie poprowadzi Tomasz Wajda. Arbiter z Żywca był rozjemcą siedmiu spotkań ligowych tego sezonu Fortuna 1 ligi.

 

Fortuna w roli faworyta tego spotkania upatruje naszych zawodników. Przypominamy, że wszystkie spotkania Puszczy Niepołomice możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”