Zamek Królewski w Niepołomicach Sponsorem Meczu z Arką Gdynia

Miło nam poinformować, że Sponsorem najbliższego meczu przy K2 został Zamek Królewski w Niepołomicach!

Zamek Królewski znajduje się w samym sercu Niepołomic.

W zabytkowych wnętrzach Zamku Królewskiego czeka na nas  restauracja. Trzy sale kominkowe zlokalizowane w południowo zachodniej wieży Zamku Królewskiego stanowią idealne miejsce kameralnych spotkań w gronie rodzinnym, przyjaciół czy współpracowników.  Wystrój restauracji tworzą trzy kominki, stylowe meble i piękne sklepienia. Dopełnieniem klimatu miejsca są zaciszne krużganki idealne na niedzielny rodzinny wypoczynek. Kartę pałacowego menu uzupełniają dania autorstwa zamkowego kucharza przyrządzone według staropolskich receptur.

W Zamku Królewskim znajduje się również jedyny w Polsce tak umiejscowiony hotel. Prestiż miejsca oraz szczególna atmosfera, połączona w dyskretny sposób z luksusem w klimacie butikowym zapewnia doskonały wypoczynek Gościom podróżującym w celach biznesowych, jak i turystycznych. Na drugim piętrze renesansowej rezydencji znajdują się 20 pokoi zamkowych oraz 4 apartamenty królewskie, wszystkie klimatyzowane i wyposażone zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy z pokoi posiada swego patrona – władcę Polski, który w szczególny sposób jest związany z historią Zamku Królewskiego.

Przestronne wnętrza zdobią robione na specjalne zamówienie drewniane, dębowe meble, w najdrobniejszych detalach odtwarzając epokę wieku XVII, zapewniając naszym Gościom niezapomnianych wrażeń estetycznych natomiast zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują najwyższy komfort pobytu, gdzie już dziś serdecznie zapraszamy!

Sponsor Meczu widoczny będzie w komunikacji meczowej. Logo wyeksponowane zostanie również w przestrzeni stadionowej. Zamek Królewski w Niepołomicach zadba o gastronomiczną strefę VIP podczas meczu z Arką Gdynia. 

Dziękujemy!