Zapis relacji

Zapis relacji z wczorajszego meczu.

90+4 Koniec meczu. Po szalonym meczu przegrywamy w Gdyni 3-2.

90+2′ Starcie w polu karnym Arki, ale piłka dla gospodarzy. Słusznie zresztą.

90′ Nasi piłkarze jeszcze ambitnie próbują wyrównać. Choć mamy piłkę w posiadaniu nie tworzymy sobie klarownych sytuacji. Sędzia dolicza jeszcze 4 minuty.

87′ Bardzo dobrze bronią się piłkarze Arki. Pokazują jak grać w przewadze. Tego nam zabrakło zwłaszcza po bramce na 2-1.

84′ Próba z rzutu rożnego po koźle Pawła Strózika. Niestety piłka tuż nad poprzeczką.

82′ Wróciliśmy z dalekiej podróż. Szubert oko w oko z Sobieszczykiem na szczęście nie trafia do naszej siatki!!

80′ Arka rozbija kolejne ataki naszego zespołu. Piłkarze Puszczy próbują, lecz póki co bez powodzenia.

77′ Kolejne ataki Puszczy. Szukamy trzeciej bramki.

76′ Próba Łukasza Nowaka z dystansu. Niestety wysoko nad bramką.

73′ Trzecia zmiana w Arce. Radzewicz na boisku.

72′ Łukasz Nowak otrzymuje żółtą kartę.

69′ Schodzi Dawid Kałat i strzelec bramki Michał Kiełtyka.

Na domiar złego zakończone mecze: Sandecja 0-1 Tychy, Katowice 1-1 Termalica Bruk-Bet

68′ Będzie podwójna zmiana. Wcześniej fauluje Longinus Uwakwe. Wejdą Nowak i Cholewiak.

65′ Znów było blisko. Jacek Magdziński minimalnie nad bramką po wrzutce Dawida Kałata

62′ 3-2 dla Arki. Coś nieprawdopodobnego . Znów Szubert.

60′ Wojowski doprowadza do wyrównania. Już 2-2 w Gdyni.

58′ Gooooooooooooooool!! Michał Kiełtyka strzela pierwszą bramkę dla Puszczy!!

57′ Piłka po zamieszaniu w polu karnym spadła pod nogi Lizaka. Jarek niestety wysoko nad bramką przeniósł piłkę.

56′ Faulowany Zaremba. Rzut wolny dla Puszczy. Wrzutka Dawida Kałata kończy się rzutem rożnym dla naszego zespołu.

54′ 1-1 Bramka Szuberta.

50′ Druga zmiana w Arce. Robert Sulewski, kolejny młodzieżowiec w drużynie żółto-niebieskich. Zmienia strzelca bramki samobójczej – Budkę.

49′ Kolejna akcja Puszczy zakończona bombą Mikołajczyka, chwilę później spróbował jeszcze Strózik. Zaczynamy ostrzeliwanie!!

47′ Pierwsza akcja Puszczy po przerwie. Strzał z linii 16 metra wysoko nad bramką Szromnika.

46′ Wracamy do gry. Bez zmian w przerwie.

Strzelamy bramkę do szatni, Prowadzimy w Gdynii 1-0. Czy można chcieć więcej? 🙂

45′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOO DLA PUSZCZY! Świetna Akcja Magdzińskiego i bramka samobójcza!! 1-0 dla Puszzczy! Adrian Budka nie pilnowany przez nikogo pakuje piłkę do bramki!!

43′ Błąd przy wyprowadzeniu piłki Michała Kiełtyki kończy się stratą. Na szczęście akcja bez konsekwencji. Żółta kartka dla Koziary. A trener Wójtowicz krzyczy: mamy przewagę jednego! To tak jakby nasi piłkarze o tym zapomnieli 🙂

41′ Fantazja Juraszka, który próbował strzelać z bardzo daleka. Szybko jego marzenia rozwiał Paweł Strózik, który zablokował tą próbę.

39′ Trzeci już w tym meczu rzut rożny dla Arki. Swoje warunki fizyczne wykorzystał Andrzej Sobieszczyk który spokojnie łapie piłkę.

37′ Zmiana w Arce. Kontuzjowanego Szwocha zmienia Koziara. Kolejny młodzieżowiec w ekipie gospodarzy.

35′ Wracamy do gry. Jackowi na szczęście nic się nie stało! Oj będzie ciekawie…

32′ Czerwona kartka dla Michała Rzuchowskiego! Gramy w przewadze. Znokautował Magdzińskiego!!

31′ Dawid Kałat liczył na podanie po wznowieniu gry przez Mikołajczyka. Piłka była zagrana jednak niedokładnie. Komentarz „Kaki” zostawimy dla siebie!

30′ Ambitnie o piłkę powalczył Michał Kiełtyka. Mamy rzut z autu z wysokości pola karnego.

26′ Świetna akcja gospodarzy. Wślizg Kiełtyki ratuje sytuację. Po rzucie rożnym Arka już nie zagroziła.

24′ Kolejny rzut wolny. Tym razem piłkę dostarczał Mikołajczyk, blisko strzału był Magdziński, ale piłka minimalnie poszybowała nad jego głową i to ułatwiło udaną interwencję zawodnikom gospodarzy.

21′ Za głęboka centra Damiana Szymonika kończy się szybkim wznowieniem Szromnika. Akcję po raz kolejny kasują nasi obrońcy.

19′ Rzut wolny dla Puszczy. Piłkę z lewej strony wrzucał Kałat, ale Paweł Strózik, który próbował strącić piłkę, był na pozycji spalonej.

18′ Sporo niedokładnych zagrań po jednej i drugiej stronie. Oba zespoły starają się grać długą piłką co kończy się najczęściej dobrą interwencją stoperów.

14′ W pierwszych minutach piłkarze Arki starali się ostro atakować, kiedy piłkarze Puszczy byli przy piłce. Pressing nieco przygasł w wykonaniu gospodarzy.

13′ Dwa niecelne zagrania Dawida Kałata. Widać, że Kaka mało grał po kontuzji. Oby piłka zaczęła go dziś słuchać!

12′ Strzał z dystansu w wykonaniu Arku. Taki w stylu dla statystyk.

10′ Longinus Uwakwe gra dziś na środku obrony. W naszej drużynie na tej pozycji jeszcze go nie oglądaliśmy. Zobaczymy jak sobie poradzi.

9′ Pierwszy strzał piłkarzy Puszczy. Łukasz Staroń daleko jednak od bramki Szromnika.

7′ Rzut rożny dla Arki po nieudanej próbie założenia pułapki ofsajdowej. Akcję Ślusarskiego skasował Longinus Uwakwe.

5′ Świetne przecięcie Pawła Strózika. Niestety za kilka chwil piłka znów w posiadaniu piłkarzy Arki.

4′ Wymarzona sytuacja dla Arki. Szubert dostał super piłkę od Adriana Budki. Na szczęście futbolówka minęła bramkę strzeżoną przez Andrzeja Sobieszczyka.

2′ Tym razem próbowała Arka. Ale Sobieszczyk spokojnie wyjaśnia sytuację. Puszcza będzie się starała grać z kontry. Gospodarze będą musieli budować atak pozycyjny.

1′ Pierwsza próba Puszczy. Niestety zagranie do Jacka Magdzińskiego niecelne.

19:45 Zaczynamy! Piłkarze Puszczy na biało, Arka na żółto-niebiesko.

19:44 Oba zespoły wychodzą już na murawę. To będzie arcyważny mecz dla obu zespołów. Arka w przypadku zwycięstwa powalczy jeszcze o Ekstraklasę, Puszcza zwyciężając ułatwi sobie walkę o utrzymanie.

19:33 Nie przyjechaliśmy tu pospacerować – mówi Dariusz Wójtowicz w przedmeczowym wywiadzie.

19:30 Oba zespoły kończą rozgrzewkę! Wrócą by walczyć już za niecały kwadrans!

19:15 Wyniki meczów już zakończonych: Górnik Łęczna – Chojniczanka 2-0, Flota – Wisła Płock 2-0, Miedź – Olimpia Grudziądz 1-0, Okocimski – Stomil 0-1 . To oznacza, że przed rozpoczęciem naszego meczu spadamy na 16 miejsce w tabeli.

18:55 Mała rewolucja również w naszym zespole!

Skład Puszczy Niepołomice: 12. Andrzej Sobieszczyk, 4. Damian Szymonik. 20. Jarosław Lizak, 17. Longinus Uwakwe, 16. Michał Mikołajczyk – 2. Paweł Strózik, 8. Dawid Kałat, 18. Michał Kiełtyka, 7. Krzysztof Zaremba, 9. Łukasz Staroń, 14. Jacek Magdziński

18:50 Czas zaprezentować skład gospodarzy

Arka: Szromnik – Cichocki, Sobieraj, Juraszek, Oleksy – Budka, Rzuchowski, Szwoch, Wojowski – Ślusarski, Szubert.

To oznacza że, Jarzębowski, Radzewicz, Tomasik, Aleksander. Z powodu urazu poza kadrą Pruchnik. Spore zmiany w składzie naszych rywali.