Zapowiedź meczu

W niedzielę w samo południe piłkarze Puszczy Niepołomice rozegrają ostatni mecz drugoligowych rozgrywek przed zimową przerwą. Rywalem naszej drużyny będzie Znicz Pruszków.

Po pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami rozegranym 8 sierpnia lepsze nastroje mieli piłkarze Puszczy, którzy w ostatniej akcji meczu za sprawą bramki Dariusza Gawęckiego wygrali tamto spotkanie 2-1.

Do niedzielnego meczu w lepszych nastrojach przystąpią jednak przyjezdni, którzy w ostatniej kolejce pokonali 2-0 zespół Nadwiślana Górę po bramkach Macieja Górskiego (najlepszy strzelec Znicza) oraz Karola Grudniewskiego.

Podopieczni Łukasza Gorszkowa będą chcieli natomiast sprawić radość kibicom i zatrzeć złe wrażenie powstałe po porażce 2-4 z Kotwicą Kołobrzeg. Zwycięstwo Puszczy pozwoli na spędzenie zimy ponad strefą spadkową. Jakakolwiek strata punktów spowoduje, że pozostaniemy w strefie spadkowej.

Dziewiąty w tabeli Znicz również ma o co grać. Komplet punktów w meczu z Puszczą pozwoliłby drużynie z Pruszkowa zrównać się punktami z piątym w tabeli zespołem Błękitnych Stargard Szczeciński.

Do kadry Puszczy wracają pauzujący za kartki w Adrian Napierała i Paweł Strózik. To świetna wiadomość biorąc pod uwagę cztery stracone bramki w ostatnim meczu. Nieco trudniejsze zadanie będą mieli zawodnicy ofensywni, którzy jutro będą musieli sobie poradzić, bez Łukasza Nowaka i Piotra Madejskiego. Który z graczy rezerwowych otrzyma szansę gry od pierwszej minuty dowiemy się jutro.

Jedno jest pewnie. Aura jutro nie będzie rozpieszczać ani piłkarzy ani kibiców. Mamy nadzieję, że emocje i temperatura na murawie sprawią, że kibice, którzy pojawią się jutro na Kusocińskiego wyjdą po meczu usatysfakcjonowani!

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Znicz Pruszków

niedziela, 30 listopada, godz. 12.00