Zdobyć Legnicę

Legnica – tu ponieśliśmy jedyną wyjazdową porażkę w poprzednim sezonie Fortuna 1 Ligi. Dziś nasz zespół ma szansę się zrewanżować. Początek spotkania o 18:00.

Miedź po 8 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 12 punktów. Tym samym „Miedzianka” zajmuje 6 miejsce w lidze. W ostatnich 2 spotkaniach ekipa prowadzona przez Jarosława Skrobacza zdobyła 2 punkty. Co ciekawe w obu spotkaniach Miedź ratowała remis w ostatnich 10 minutach spotkania. W derbach z Chrobrym remis w doliczonym czasie gry zapewnił bramkach Miedzi – Mateusz Hewelt. Przed tygodniem w meczu z GKS-em Jastrzębie gola na wagę 1 punktu zdobył znany doskonale w Niepołomicach – Krzysztof Drzazga.

Puszcza ma za sobą bardzo udany okres. Nasz zespół nie przegrał 4 ostatnich spotkań, co więcej wygrywając 3 kolejne mecze. 10 zdobytych punktów pozwoliło awansować w pierwszoligowej tabeli na 8 pozycję. Ponadto w 4 ostatnich spotkaniach nasz bramkarz tylko 1 raz musiał wyciągać piłkę z siatki. Kurs w Fortunie, że Puszcza zachowa dziś czyste konto wynosi 3.75.

Miedź do tej pory nie była dla nas wygodnym przeciwnikiem. Dotychczas z zespołem z Legnicy graliśmy 8 razy. 7 spotkań ligowych i  pucharowy. Bilans meczów ligowych pomiędzy zespołami wypada korzystnie dla Miedzi, która wygrała 5 z nich i ani razu jeszcze nie przegrała. 2 razy mecze kończyły się remisem. W pucharze Polski również musieliśmy uznać wyższość „Miedzianki”. Bilans bramkowy starć wynosi 14-4 na korzyść naszych rywali. Kurs w Fortunie, że jako pierwsi strzelimy gola wynosi 2.30. 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.