Złote dziecko NSF

W środowe popołudnie na obiekcie Naprzodu Ochmanów nasza druga drużyna żeńskiej sekcji zagrała mecz kontrolny z piłkarkami Football Wizards, kadry zgłoszonej do Centralnej Ligi Juniorek.

Trener Tomasz Słaboń na to spotkanie powołał piłkarki z zespołu U-15 przygotowujące się do gry w zespole seniorek oraz te które mniej grają w pierwszej drużynie czy te które ostatnio pauzowały.

W seniorskiej piłce w barwach Puszczy Niepołomice zadebiutowała 12 letnia Roksana Biernat! Wychowanka Niepołomickiej Szkoły Futbolu mogła dziś pokazać swoje umiejętności na murawie w Ochmanowie. Zawodniczka, która wyszła spod ręki trenera Mateusza Siwka bez debiutanckiej młodzieńczej tremy zagrała dziś bardzo pozytywne zawody przeciw piłkarkom, które za chwile grać będą w Centralnej Lidze Juniorek i „z” koleżankami występującymi w lidze seniorek. Cieszy fakt, iż Niepołomicka Szkoła Futbolu Puszcza szkoli zaplecze seniorów Puszczy Niepołomice jak i seniorek …

Dzisiejszy mecz zakończył się porażką 3:5, a bramki dla naszej drużyny zdobyły 2 – Lebiest oraz Miklas. Nasze piłkarki od momentu powrotu do trenowania po Covid19 trenują bez przerwy, a już w przyszłym tygodniu rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 2020/21.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Puszcza: Osika, Filipska, Mąder, Babicz, Cieśla, Bania (C) (Rogowska), Biernat (Futrzyńska), Miklas, Lebiest, Tomczyk (Bonarska), Górak