Premierowe zwycięstwo Juniorów

Juniorzy Starsi Puszczy Niepołomice zwycięstwem zainaugurowali rozgrywki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych odniesionym nad Unią Tarnów 6-3.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia Unii w 16 minucie meczu kiedy to Kamil Żurek wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Puszcza wyrównała 8 minut później kiedy to do siatki piłkę skierował Dawid Górski. W 29 minucie meczu Żurek strzelił drugą bramkę dla Unii, a Puszcza znów musiała gonić wynik. W ciągu trzech kolejnych minut Puszcza zdobyła jednak dwie bramki i wyszła na prowadzenie, którego nie oddała już do końca spotkania.

Bramki Unia Tarnów: Kamil Żurek 16’ , 29’, Piotr Mróz 76’

Bramki Puszcza Niepołomice: Dawid Górski, 24, 30’, Dawid Książek, 32’, Patryk Szewczyk 65’ Piotr Kolasa 71’, 79’