Rozbili Halniaka!

Zespół juniorów starszych pokonał dziś w Staniątkach drużynę Halniaka Targanice aż 8-0!

Puszcza Niepołomice – Halniak Targanice 8-0 (4-0)
Kołodziej (dwie), Natkaniec (dwie), Dziwiszewski (karny), Niciarz (dwie), Przybył,

Podopieczni Łukasza Gorszkowa rozbili w ostatnim meczu rundy jesiennej zespół z Targanic 8-0. Piłkarze strzelili do przerwy 4 bramki, by dokładnie tyle samo wbić rywalom w drugiej połowie.

Piłkarze Puszczy mecz z najsłabszą drużynę w Małopolskiej Lidze Juniorów rozpoczynali plasując się na trzecim miejscu w tabeli. Juniorzy starsi w poprzednich meczach zanotowali 8 zwycięstw, 2 remisy oraz 2 porażki.

O tym kto będzie dziś rządził i dzielił na boisku w Staniątkach gdzie mecze w roli gospodarza rozgrywa nasz zespół wiedzieliśmy już po 10 minutach, kiedy to zawodnicy z Niepołomic zdołali dwukrotnie pokonać bramkarza rywali. W pierwszej połowie umiejętnościami strzeleckimi błysnął Patryk Kołodziej. Zawodnik który wczoraj obejrzał z ławki rezerwowych mecz pierwszej drużyny z Dolcanem, dziś nie tylko rządził i dzielił w środku polu, ale i świetnie wyszedł do prostopadłego podania i celnym strzałem pomiędzy nogami bramkarza rywali podwyższył wynik meczu na 3-0. Pierwszą połowę zawodnicy Puszczy zakończyli przepiękną akcją, po której piłka wylądowała w okienku bramki Halniaka.

Wysoki wynik spowodował, że motywacja zawodników z Niepołomic spadła na początku drugiej części meczu. Przez kilkanaście minut Halniak starał się nawet prowadzić grę, jednak tak naprawdę większego zagrożenia pod bramką Mateusza Cieśli nie stworzyli. Bramka na 5-0 stworzona w momencie kiedy Halniak prezentował się najlepiej w całym meczu zakończyła mecz definitywnie. Goście spuścili już głowy i w końcówce stracili kolejne 3 bramki.

Okazałe zwycięstwo spowodowało, że zespół kierowany przez Łukasza Gorszkowa zakończy rundę na podium. Co więcej było to najwyższe zwycięstwo Juniorów Starszych Puszczy w obecnych rozgrywkach tak więc runda jesienna rozstała zakończona niezwykle efektownie!

Fotorelację ze spotkania można znaleźć tutaj.