14-krotny mistrz Polski

Piłkarze Puszczy Niepołomice zmierzą się dzisiaj o godzinie 15.00 z Ruchem Chorzów, jednym z najbardziej utytułowanych drużyn w naszym kraju.

14-krotny mistrz Polski po raz pierwszy zawita na Stadion Miejski w Niepołomicach. Ruch, ekstraklasowy spadkowicz miał spore problemy na początku ligowego sezonu, które były spotęgowane przez pięć odjętych punktów z którymi startowali gracze Niebieskich.

Problemy kadrowo-organizacyjne spowodowały, że nasi dzisiejsi rywale rozpoczęli sezon od trzech kolejnych porażek. Po raz pierwszy zapunktowali dopiero w czwartym meczu, kiedy u siebie, przy Cichej pokonali Stomil Olsztyn.

Na plusie Ruch znalazł się dopiero w 10. serii kiedy to pokonał na wyjeździe drużynę Pogoni Siedlce. Warto podkreślić, że osiągnięte 24 września zwycięstwo, było jedynym meczem, który Niebiescy wygrali w tym sezonie na obiekcie rywala.

Ten wynik natchnął jednak naszych dzisiejszych rywali, który po tym zwycięstwie, pokonali jeszcze Miedź Legnicę oraz w ostatniej kolejce Raków Częstochowa.

Czas zatrzymać rozpędzającą się z meczu na mecz niebieską drużynę.

Pierwszy gwizdek już dzisiaj o 15:00. Bilety na mecz w kasach biletowych będą dostępne od godziny 13.00.

Zapraszamy!