Ciasnota w tabeli

Dzisiaj wszystkie zaległości w Nice 1 lidze zostaną odpracowane. Do rozegrania pozostały cztery spotkania rozgrywanej 7 i 8 października 12 kolejki Nice 1 ligi.

Najważniejszym z naszego punktu widzenia będzie oczywiście meczu Puszczy z Ruchem Chorzów, prócz tego jutro na murawę wybiegną również zawodnicy Rakowa Częstochowa, którzy podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała, w Siedlcach miejscowa Pogoń zmierzy się z Olimpią Grudziądz, w Sosnowcu Zagłebie podejmie Chrobrego Głogów, a w ostatnim z przełożonych meczów GKS Katowice zagra ze Stomilem Olsztyn.

Analizują przypadek naszej drużyny można stwierdzić, że tłok w ligowej tabeli jest wręcz niewiarygodny. W przypadku zwycięstwa nasza drużyna zrówna się punktami z będącą aktualnie na piątym miejscu Stalą Mielec która legitymuje się liczną 18 punktów. Remis z Ruchem może spowodować, że Puszcza raczej pozostanie w okolicach 12 lokaty, którą zajmuje przed rozpoczęciem spotkania.

Warto jednak pamiętać, że różnica między piątą aktualnie Stalą, a szesnastym GKS-em Katowice wynosi aktualnie zaledwie trzy punkty. To oznacza, że w tak potwornym ścisku znajduje się aż 12 drużyn!

Dla spokoju przed niedzielnym meczem z Olimpią Grudziądz zadanie mamy proste musimy zapunktować!