Zdobyć trzy punkty!

Już w najbliższą środę Puszcza zagra u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Celem piłkarzy jest wysokie zwycięstwo z ostatnią drużyną w tabeli.

W rundzie wiosennej piłkarze Puszczy nie rozpieszczają swoich kibiców. Dotychczasowy bilans drużyny z Niepołomic to 1 zwycięstwo, 1 remis i aż 3 porażki. Co więcej w całej rundzie jesiennej podopieczni Dariusza Wójtowicza schodzili z boiska pokonani również trzykrotnie.

Jeśli piłkarze nadal chcą sprawić kibicom prezent na tegoroczne 90-lecie klubu, muszą zacząć wygrywać. Pierwsza okazja do tego już w środę, 24 kwietnia. Rywal wydaje się wymarzony.

Do Niepołomic przyjedzie bowiem Świt Nowy Dwór Mazowiecki, czerwona latarnia ligi. Główny kandydat do spadku, wygrał zaledwie jedno spotkanie wyjazdowe w całym sezonie. Puszcza natomiast na 11 meczów na własnym terenie wygrała 8. Czas na kolejne efektowne zwycięstwo.

Mimo, że w tabeli zespoły dzieli przepaść, łatwo z pewnością nie będzie. W pierwszym meczu, rozegranym w Nowym Dworze Mazowieckim, niepołomiczanie wygrali po bramkach Tomasza Księżyca i Sebastiana Janika tylko 2-1.

Puszcza u siebie jest jednak niezwykle skuteczna. Czy w środę znów będzie ofensywnie i widowiskowo. Początek spotkania o godz. 17.00.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
środa 24 kwietnia, godz. 17.00
Stadion Miejski w Niepołomicach, ul. Kusocińskiego 2

Leave a Reply