15 meczów w dwa miesiące

Piłkarze Puszczy Niepołomice (znowu) wracają do gry. Czy w meczu ze Stalą Rzeszów zdobędą pierwsze punkty na wiosnę?

Forma piłkarzy Puszczy w rundzie rewanżowej jest łudząco podobna do wiosennej aury. Po wznowieniu rozgrywek podopieczni Dariusza Wójtowicza zagrali dwa spotkania i oba przegrali. Dodatkowo dwa mecze z powodu problemów z pogodą zostały odwołane. Z tego względu w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zespół walczący o awans będzie musiał rozegrać aż 15 spotkań.

Pierwszy mecz już dziś w Rzeszowie. Przeciwnikiem Puszczy w meczu, który rozpocznie się o 16.00 będzie Stal, zespół, który dotkliwie pobił niepołomiczan jesienią. Bohater spotkania Andrea Prokić strzelił wówczas Krystianowi Stępniowskiemu 4 bramki. Aby nie stracić kontaktu z czołówką Puszcza musi w końcu zdobywać punkty.

Przypomnijmy, że Mistrz Jesieni, stracił fotel lidera kosztem Wisły Płock. Dodatkowo zaledwie punkt straty do Niepołomiczan ma Pelikan Łowicz, który rozegrał jednak jedno spotkanie mniej.

Mecz ze Stalą jest świetną okazją do przełamania. Zwłaszcza, że obecna sytuacja jest bliska tej z początku sezonu, kiedy to piłkarze Puszczy również zaliczyli falstart. Teraz czas na poprawę nastrojów kibiców.

Po rozegraniu meczu zaległego czasu na regenerację będzie niewiele. Już w najbliższą sobotę 13 kwietnia II liga wraca na Kusocińskiego. O godzinie 16.00 rozpocznie się mecz ze Stalą Stalowa Wola.

Mamy nadzieję, że aura będzie sprzyjać zawodnikom, którzy z każdym meczem będą w coraz lepszej dyspozycji, dając tym samym swoim fanom powody do radości.

Marek Bartoszek

Leave a Reply