Wracamy do gry!

W najbliższą niedzielę 10 marca Puszcza Niepołomice rozegra pierwszy mecz po zimowej przerwie. Naszym przeciwnikiem będzie trzeci w tabeli Pelikan Łowicz. Początek meczu o 12:00.

Zimowa przerwa dobiega końca. Już w najbliższy weekend kibice będą mogli zobaczyć jak poszczególne zespoły rywalizujące w drugiej lidze przepracowały okres przygotowawczy. Puszcza w czasie przygotowań do rundy wiosennej rozegrała 15 spotkań kontrolnych. Dodatkowo w dniach 16-22.02 drużyna przebywała na zgrupowaniu w Miętnem. Próbą generalną przed startem sezonu będzie jutrzejszy mecz sparingowy z GKS-em Janiną Libiąż.

Pierwszym sprawdzianem formy będzie niedzielny pojedynek na szczycie tabeli z Pelikanem Łowicz. W rundzie jesiennej w spotkaniu pomiędzy tymi drużynami lepsi okazali się piłkarze z Łowicza, którzy wygrali 2-0. Czas na rewanż!

Teraz wzmocniona drugim strzelcem ligi Łukaszem Popielą drużyna z Niepołomic będzie walczyć o komplet punktów. Transfer Popieli to nie jedyna zmiana w składzie naszego zespołu. Razem z pierwszą drużyną na wiosnę trenować będą grający dotychczas w drużynach juniorskich Łukasz Furtak i Bartłomiej Koźmiński. Kontrakt z klubem podpisał również piłkarz Ruchu Młoszowa Adrian Bartoszewicz. Z klubem pożegnali się natomiast Mateusz Olszak (Chełmianka Chełm) oraz Marek Mizia (wypożyczony do Limanovii Limanowa).
Rozpoczęcie rundy rewanżowej zapowiada się zatem interesująco. Wszystkich kibiców zachęcamy do dopingowania Puszczy, która w tym roku będzie świętować 90-lecie klubu. Utrzymanie miejsca po pierwszej części sezonu będzie najlepszym prezentem dla naszych kibiców!

Puszcza Niepołomice – Pelikan Łowicz
Niedziela 10.03.2013r., godz.12.00, Niepołomice, ul. Kusocińskiego 2

Marek Bartoszek

Leave a Reply