AKTUALNOŚCI

Mateusz Stępień odchodzi z Puszczy Niepołomice

FOTO: OSCAR MROZOWSKI | OVERLIA STUDIO

Wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt Mateusza Stępnia z Puszczą Niepołomice. Umowa nie zostanie przedłużona, co oznacza, że Mateusz po blisko dwóch latach żegna się z naszym klubem.

Mateusz dołączył do Puszczy 6 września 2024 roku i od tego momentu reprezentował barwy „Żubrów” zarówno w spotkaniach ligowych, jak i pucharowych. W trakcie swojego pobytu w Niepołomicach zanotował łącznie 51 oficjalnych występów – 46 w rozgrywkach ligowych oraz 5 w Pucharze Polski, spędzając na murawie 2111 minut.

Mateusz, dziękujemy za zaangażowanie i wszystkie mecze rozegrane z naszym herbem na piersi.

Życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej oraz wielu sukcesów w nowych barwach!

Powodzenia, Mati!