Arka w liczbach

Trafiliśmy na moment w którym Arka złapała sporą zadyszkę. W ostatnich 4 meczach piłkarze z Gdyni zdobyli dwa punkty. Takim samym dorobkiem może pochwalić się Puszcza Niepołomice.

Ostatnie wyniki Arki: remis 1-1 z GKS-em Bełchatów, remis 2-2 z Energetykiem ROW Rybnik, porażka 0-2 z Dolcanem Ząbki, porażka 2-3 z Kolejarzem Stróże
Bilans: 13 zwycięstw, 8 remisów, 9 porażek,
Bilans u siebie: 7 zwycięstw, 4 remisy, 4 porażki
Bilans na wyjazdach: 6 zwycięstw, 4 remisy, 5 porażek
Bramki strzelone: 46 ( 2 ofensywa ligi, 1,53 bramki na mecz)
Bramki stracone 33
Kiedy strzelają: 0-15: 1, 16:30 6, 31-45: 6, 46-60:10, 61:75: 11, 76-90: 12
Poniższa statystyka pokazuje, że nasz dzisiejszy rywal rozkręca siew miarę upływu czasu. Zdecydowaną większość bramek strzela bowiem w drugiej połowie (33 z 46 trafień)!
Kiedy tracą:
0-15: 2, 16-30: 4, 31-45: 8, 46-60:5, 61-75:5, 76-90: 9
Statystyka traconych bramek pokazuje, że największy spadek koncentracji w formacjach defensywnych piłkarze z Gdyni mają w ostatnich kwadransach gry.
Miejsce w tabeli: 5
Najwięcej minut na boisku: Krzysztof Sobieraj 2420 minut(27 spotkań) Piotr Tomasik 2405 min (29 spotkań), Michał Szromnik 2398 min (27 spotkań)
Najwięcej bramek: Arkadiusz Aleksander (12), Mateusz Szwoch, Michał Rzuchowski (6)