Auto Spektrum partnerem motoryzacyjnym Puszczy Niepołomice

Grupa Auto Spektrum to autoryzowany dealer samochodów Renault i Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Powstała w 2013 roku jako fuzja trzech dealerów z południowo-wschodniej Polski obecnych na motoryzacyjnym rynku od trzech dekad. W jej skład weszły takie firmy, jak Zodiac, Lisowski i Mador-Gadocha. Już w pierwszym roku wspólnej działalności Grupa Auto Spektrum znalazła się na liście TOP50 największych firm dealerskich w Polsce, na której utrzymuje się do dziś.

Auto Spektrum stale się rozwija i zwiększa zasięg swojej działalności będąc dziś największym dealerem marek Renault i Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu. Posiada oddziały w lokalizacjach: Kraków, Kryspinów, Wieliczka, Rzeszów, Tarnów oraz Nowy Sącz.

Świadczy pełen zakres usług – od sprzedaży samochodów nowych, osobowych i dostawczych, samochodów używanych wszystkich marek, poprzez sprzedaż części i akcesorów, po serwis i usługi blacharsko-lakiernicze. Firma posiada również własny dział finansowy i ubezpieczeniowy, który przygotowuje najkorzystniejsze oferty kredytowe, leasingowe i ubezpieczenia dla swoich klientów.

Auto Spektrum od lat włącza się w życie lokalnych społeczności. W tym roku ma przyjemność dołączyć do sponsorów Drużyny Puszcza Niepołomice.