Awans Młodzików!

Drużyna Młodzików Puszczy Niepołomice w świetnym stylu awansowała do I ligi krakowskiej!

Młodzi zawodnicy naszej drużyny rozwijający swoje talenty pod okiem trenera Leszka Taraska mają za sobą fantastyczny sezon. W rozgrywkach ligowych piłkarze Puszczy zanotowali 18 zwycięstw w 18 meczach (!) notując przy tym niesamowity bilans bramkowy 201-8. To oznacza, że w każdym meczu aplikowali rywalom ponad dziesięć bramek!

Ligową dominację potwierdzili również w meczach barażowych. Pokonując lidera II grupy rozgrywek wielickich, Piasta Łapanów 5-0 Młodzicy Puszczy mieli możliwość zmierzenia się w z Armaturą Kraków w meczu decydującym o awansie do 1 ligi krakowskiej.

W rozegranym wczoraj spotkaniu nasi zawodnicy wygrali na boisku rywala 2-1, co pozwala im na świętowanie awansu, bez straty choćby jednego punktu!
Ten wynik pokazuje, że na rozwój młodzieży trenującej w naszym klubie można patrzeć z optymizmem i nadzieją na przyszłość. Mamy nadzieję, że za kilka lat, nasi wychowankowie będą stanowić o sile pierwszej drużyny.

Skład Młodzików: 

Krzysztof Cieluch, Dawid Despet, Mateusz Gądek, Filip Gródecki, Piotr Gruszecki, Sebastian Iwulski, Bartłomiej Krystian, Piotr Mazur, Eryk Pikulski, Kacper Pilch, Kamil Piszczatowski, Bartłomiej Szydłowski, Jakub Walczyk, Krzysztof Wójtowicz, Marcel Znaj

/mb/