Bartosz Włodarczyk: zwycięstwo z Odrą dodało nam dużo pewności

Najpierw gol w pucharze Polski, ostatnio dwie asysty. Ostatnie tygodnie są udane dla Bartosza Włodarczyka. Czy potwierdzi dobrą dyspozycję w meczu z Górnikiem Polkowice?

Ostatnie mecze są bardzo dobre w Twoim wykonaniu. Najpierw gol w Pucharze Polski, teraz dwie asysty. Forma rośnie w górę z każdym meczem.

Bramka w pucharze dała mi dużo pewności. Szkoda że mimo bramki nie wygraliśmy i nie przeszliśmy do kolejnej rundy. Niestety tamto spotkanie za nami i nie cofniemy czasu. Wracając jednak do meczu z Odrą, sądzę że cała drużyna wyglądała dobrze, co potwierdził wynik. Teraz musimy udowodnić, że potrafimy zdobywać punkty seriami.

W meczu z Odrą niewiele zabrakło, byś oprócz asyst dołożył gola. Zabrakło naprawdę niewiele.

Tak, zgadza się. Szkoda, że nie wpadło, ale najważniejsze jest to, że w końcu wygraliśmy mecz u siebie. Z tego się najbardziej cieszę. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nadarzą się kolejne okazje i uda mi się strzelić gola w lidze.

Zwycięstwo z Odrą dało Wam na pewno pozytywny impuls. Czy z Górnikiem zobaczymy równie ofensywnie nastawioną Puszczę?

Zwycięstwo z Odrą dodało nam dużo pewności, której brakowało na początku sezonu. W każdym meczu chcemy grać o trzy punkty i tak samo będzie w Polkowicach. Górnik na pewno będzie chciał się przełamać, bo też potrzebuje punktów. Natomiast mamy już plan na ten mecz nakreślony przez nasz sztab szkoleniowy. Jeżeli go zrealizujemy, to na pewno przyniesie to pozytywny efekt.