Do Polkowic po kolejne punkty!

W środę po kolejne ligowe punkty udamy się do Polkowic na mecz z tamtejszym Górnikiem. Początek meczu o godzinie 18:00. Transmisja z meczu będzie dostępna w Polsat Box Go. 

W dobrych nastrojach po zwycięstwie nad Odrą Opole nasza drużyna ruszyła blisko 400 kilometrów w podróż do Polkowic. Górnik Polkowice jest beniaminkiem Fortuna 1 Ligi. W poprzednim sezonie polkowiczanie awansowali do 1 ligi wygrywając rozgrywki 2 ligi zdobywając w 36 meczach 76 punktów.

W obecnym sezonie po 12 rozegranych spotkaniach Górnik zamyka tabelę Fortuna 1 Ligi. Podopieczni Pawła Barylskiego zgromadzili do tej pory 9 punktów. Bilans beniaminka to 1-6-5. U siebie Górnik rozegrał 10 meczów. Aż 6 z nich zakończyło się remisami. Kurs w Fortunie, że Puszcza pierwsza strzeli gola to 2.27. Pierwsze i zarazem ostatnie zwycięstwo w Fortuna 1 Lidze ekipa z Polkowic odniosła pod koniec sierpnia. Wtedy Górnik pokonał Arkę 2:1.

Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu jest Mateusz Piątkowski. Doświadczony napastnik ma na koncie 5 goli. Jednak Górnik u siebie nie strzelił gola od 212 minut.

Jutrzejsze spotkanie będzie pierwszym oficjalnym spotkaniem obu ekip.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.e. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.