Bilety na Odrę

Z meczu na mecz rośnie frekwencja na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Liczmy, że z pomocą naszych kibiców pęknie bariera tysiąca osób na meczu ligowym.

Osiemset osób na inauguracji z Chojniczanką, a 920 widzów na drugim meczu z Rakowem Częstochowa. Tak przedstawia się frekwencja w pierwszych dwóch meczach domowych tego sezonu Nice 1 ligi w Niepołomicach.

Dobre wyniki naszej drużyny z pewnością zwiększą zainteresowaniem piłką w Niepołomicach. W mieście które liczy około 15 tysięcy mieszkańców, frekwencja powyżej tysiąca będzie oznaczać, że co 15 osoba spędzi sobotnie popołudnie wspierając nasz zespół.

Dla porównania w liczącym około 120 tysięcy osób Opolu podobny odsetek stanowiła by liczba około 8 tysięcy widzów na meczu.

Aby jak najbardziej ułatwić Państwu możliwość zakupu biletów na nasze mecze sugerujemy skorzystanie z portalu bilet.pax.pl Wówczas nie wychodząc z domu możemy zaopatrzyć się w wejściówki, wydrukować bilet i przyjść z nim na mecz.

Chętnych do zakupu biletu w „okienku” zapraszamy do kas biletowych przed Stadionem Miejskim już dwie godziny przed meczem. Wówczas podczas popołudniowego spaceru możemy uniknąć kolejek i cieszyć się dobrym pierwszoligowym widowiskiem od pierwszej minuty.

Przypominamy pierwszy gwizdek arbitra w jutrzejszym meczu z Odrą Opole usłyszymy o godzinie 17.00.