Budżet obywatelski

Głosujemy na Puszczę!

W tym roku walczymy o środki na nasz klub z budżetu obywatelskiego na rok 2017! Głosowanie rozpoczęło się 11 września!

Złożone przez nas wnioski zostały pozytywnie ocenione i zostaną poddane pod głosowanie, które odbędzie się w dniach 11-18 września. Z puli 90 428 złotych dostępnych dla Niepołomic – Śródmieścia, walczymy o 29 500 złotych w dwóch projektach.

O środki finansowe nie będzie jednak łatwo, bowiem to właśnie w Śródmieściu została złożona rekordowa liczba 24 wniosków na łączną kwotę… 459 638 złotych. To oznacza, że niestety większości projektów nie uda się zrealizować. My jednak podejmujemy rękawicę i wierzymy, że z pomocą naszych kibiców uda nam się znaleźć wśród najlepszych!

Co zamierzamy zrobić?

Projekt „Piłkarska Świetlica” – wart 25.000 zł, zakłada przystosowanie sali na pierwszym piętrze nowego budynku klubowego do zajęć dla wszystkich zawodników i zawodniczek naszego klubu. Planujemy zakup sprzętu RTV, telewizora, rzutnika multimedialnego, ekranu – tak aby trenerzy wszystkich drużyn działających w naszym klubie mogli jeszcze lepiej przygotowywać swoich zawodników do rywalizacji w swoich rozgrywkach. Dodatkowo planujemy uruchomić tam strefę relaksu wyposażoną w konsolę wideo, stół do piłkarzyków oraz specjalne piłkarskie pufy, tak by nasi (głównie młodzi zawodnicy) mogli spędzać miło czas wolny w oczekiwaniu na treningi! Tak świetnie przystosowana sala pozwoli nam również podnieść poziom cieszących się ogromnym zainteresowaniem Piłkarskich Urodzin na Puszczy.

Projekt Maskotka Stadionowa Żubr – wart 4500 zł, zakłada przygotowanie nowej atrakcji dla najmłodszych kibiców naszego klubu! Żubr będzie towarzyszył naszym sympatykom na wszystkich meczach domowych Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice. Maskotka będzie uczestniczyć w życiu klubu i promować popularyzację sportu wśród najmłodszych mieszkańców!

Co zrobić aby zagłosować na Puszczę? W dniach 11-18 września znaleźć punkt w którym prowadzone będzie głosowanie i zaznaczyć krzyżykiem nasze dwa projekty oraz wpisać swoje dane, w tym adres zamieszkania na terenie naszej gminy. Aby wygrać wszyscy musimy się maksymalnie zmobilizować i powalczyć o dodatkowe środki dla naszego klubu!