Celem powrót do I ligi

Piotr Madejski to jeden z nowych nabytków w zespole. Wychowanek Hutnika Kraków nie ukrywa, że bardzo chciał grać w klubie zlokalizowanym blisko stolicy Małopolski.

Skrzydłowy zapowiada również, że celem zespołu będzie udana walka o powrót Puszczy do pierwszej ligi. Słabszą postawę w dzisiejszym meczu tłumaczy solidnie wykorzystanym i przeprowadzonym czasem w czasie obozu poprzedzającym dzisiejszy mecz.

Z pewnością mecz kontrolny na koniec obozu to nie najłatwiejsze zadanie dla nas – uważa Piotr Madejski. Zmęczenie jest spore, nogi są ciężkie, bo ostro w Dębicy popracowaliśmy i nasze nogi mają prawo to odczuwać. Graliśmy też w południe w pełnym słońcu i pewnie przez to ta gra nie wyglądała dziś tak jakbyśmy chcieli – kontynuuje.

Obóz oprócz czasu poświęconego na doskonalenie gry to również dobry moment na poznanie się w zespole, w którym pojawiło się sporo nowych twarzy.

Spędziliśmy sporo czasu z sobą, zdążyliśmy się poznać i mamy nadzieję, zę ta nasza wspólna praca zaprocentuje w meczach ligowych. Z takim nastawieniem, kiedy tylko złapiemy trochę świeżości będziemy chcieli przystąpić do rozgrywek w lepszej dyspozycji – zapowiada piłkarz.

Piotr, wychowanek Hutnika Kraków wyjechał z Małopolski w 2006 roku. Po ośmiu latach wraca na dobre by znów reprezentować klub z naszego regionu.

Do domu, do Krakowa mam z Niepołomic bardzo blisko. Ta bliskość domu była dla mnie ważna przy wyborze nowego klubu. Cieszę się z tego, że mogę tutaj grać. Będę chciał prezentować w Puszczy jak najlepiej – zaznacza Madejski.

Start nowego sezonu coraz bliżej. Przed Puszczą trudne zadanie jakim będzie gra przez dwa miesiące wyłącznie meczów wyjazdowych.

Nasz terminarz będzie wymagał od nas dużego zaangażowania w pierwsze mecze. Dwa miesiące będzie grać co tydzień na innym stadionie, gdzie kibice będą pomagać naszym rywalom. To będzie trudny czas. Ale myślę, że jeśli chcemy grać o coś, a celem jest awans do pierwszej ligi to doświadczenie połączone z młodymi chłopakami którzy są w zespole i będą się chcieli dobrze zaprezentować powinno dać dobre efekty.  

Rozmawiał Marek Bartoszek