Porażka w Brzesku

Okocimski Brzesko – Puszcza Niepołomice 1-0 (0:0)

Bramka dla Okocimskiego: Sani

Can-Pack Okocimski Brzesko: (I połowa) Kozioł – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk – Pyciak, Ryś, Dziadzio, Białkowski, Wojcieszyński – Głuszko (II połowa) Błąkała – Tokarz, Ryś, Garzeł, Ślęczka – Sani, Wilk, Bryła, testowany, Rybkowski – Dziadzio

Skład Puszczy: Testowany (46′ Andrzej Sobieszczyk), Witold Cichy, Marcin Biernat, Adrian Napierała, Michał Mikołajczyk – Longinus Uwakwe (46′ Przybył), Dariusz Gawęcki(70′ Szlosek), Piotr Madejski (60′ Kiełtyka), Testowany (46′ Lepiarz), Łukasz Nowak (38′ Balawender), Zbigniew Zakrzewski (46′ Testowany)

Piłkarze Puszczy Niepołomice przegrali w Brzesku z Okocimskim 0-1 w towarzyskim meczu rozegranym w sobotnie przedpołudnie 19 lipca.

DSC06869

Podopieczni trenera Dariusza Wójtowicza do meczu kontrolnego małopolskim spadkowiczów przystąpili w czasie powrotu z obozu w Dębicy. Trudy zajęć przeprowadzonych w czasie zgrupowania odcisnęły piętno na dzisiejszym obrazie gry Puszczy.

DSC06959

Zespół rozpoczął dziś mecz w prawie optymalnym zestawieniu. Można pokusić się o stwierdzenie, że linia obrony zestawiona z Michała Mikołajczyka, Marcina Biernata, Adriana Napierały i Witolda Cichego będzie przez nas obserwowana w czasie zbliżającego się sezonu.

Samo spotkanie z racji rozgrywanej pory nie toczyło się w zbyt szybkim tempie. Widać było wyraźnie, że oba zespoły są w niezwykle męczącej fazie przygotowań. Jedyną bramkę z meczu zdobył Sani, który mocnym strzałem w długi róg bramki, pokonał grającego w drugiej połowie Andrzeja Sobieszczyka.

DSC06951

Kolejny mecz kontrolny piłkarze Puszczy rozegrają w środę. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna Garbarni.