Cenny sparing

W ostatnią niedzielę nasze piłkarki rozegrały grę kontrolną z drużyną rezerw Prądniczanki Kraków, która występuje również w IV lidze w grupie zachodniej.

Sparing mógł dojść do skutku dzięki pauzie naszego zespołu, który otrzymał walkowera za mecz z wycofaną z rozgrywek Olimpią II Osieczany.

Piłkarki Puszczy podeszły do meczu bez kilku podstawowych zawodniczek takich jak Motyka, Kowalik, Dudziak czy Zeszczuk. W zespole zobaczyć mogliśmy młode niespełna 13 letnie Oliwię Sudoł, Magdalenę Lebiest czy Kornelię Mikołajewską. Mimo dosyć eksperymentalnego składu Puszcza wygrała mecz 7:0 a bramkami podzieliły się 3 – Radwańska, 2 – Przeniosło, oraz Miklas i Jędrzejczyk.

Puszcza: Piechnik (Mikołajewska) Szlosek (Skoczek) Pokorniak (C) Sikora Kwiecińska (Kozub) Tańcula (Lebiest) Miklas (Sudoł) Jędrzejczyk Maniek Radwańska Przeniosło oraz Wełna
Sędziował: P. Piechnik

Kolejny mecz ligowy Puszcza zagra w powiecie gorlickim z rezerwami Staszkówki/Jelnej. Najbliższy mecz u siebie to spotkanie z liderem tabeli Rysami II Bukowina Tatrzańska który rozegrany zostanie 6 maja o godzinie 17 w centrum treningowym Puszczy w Podgrabiu.

Serdecznie już dziś zapraszamy do wspierania dziewczyn w tym jakże ważnym spotkaniu.