Czas na lidera

Stal Mielec, lider Fortuna 1 ligi zawita do Niepołomic na niedzielne spotkanie w ramach meczu 7. kolejki. Pierwszy gwizdek 1 września o godzinie 19:00.

Będzie to pojedynek niepokonanej dotąd u siebie Stali z najlepiej punktującą na wyjazdach w całej lidze Puszczą. Żubry w czwartym meczu u siebie w tym sezonie szukać będą pierwszego zwycięstwa.

Nasza drużyna, znana z żelaznej defensywy należy do grupy kilku zespołów, które straciły najmniej bramek w całej lidze. Co ciekawe, nie licząc ekip znajdujących się w strefie spadkowej, jesteśmy jednym z zespołów, który jak dotąd strzelił najmniej bramek.

Różnica punktowa pomiędzy Puszczą i Stalą wynosi zaledwie trzy oczka. To oznacza, że w przypadku zwycięstwa w Niepołomicach z całą pewnością miniemy w tabeli naszego najbliższego rywala.

W ubiegłym sezonie oba zespoły maksymalnie wykorzystały atut własnego boiska. W Niepołomicach to my cieszyliśmy się z kompletu punktów po bramce Konrada Stępnia, by z Mielca wracać z niczym.

Tomasz Tułacz przed niedzielnym spotkaniem ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Do zdrowia wrócił także borykający się z kłopotami z kolanem Piotr Stawarczyk.

Wiara w zwycięstwo Żubrów może przynieść również wymierne korzyści finansowe. Kurs w Fortunie na zwycięstwo naszej drużyny wynosi 3.7. Jeśli Żubry zakończą mecz ulubionym w tym sezonie wynikiem, a więc zwycięstwem 1-0, nasza stawka zostanie pomnożona przez 8.9.

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Mecz Żubrów ze Stalą Mielec będzie spotkaniem kończącym tę serię gier. Mecz w Niepołomicach jako arbiter główny poprowadzi Paweł Pskit. Będzie to jego czwarte pierwszoligowe spotkanie w tym sezonie. Dwa z nich wygrali gospodarze, a jedno goście. W poprzednim sezonie wspomniany arbiter prowadził jeden mecz naszej drużyny, a była to… wygrana 1-0 ze Stalą Mielec.

Kasy biletowe przed Stadionem Miejskim będą czynne jutro od godziny 17:00. Z uwagi na spore zainteresowanie meczem sugerujemy by z zakupem biletów nie czekać do ostatniej chwili.

Mecz nie jest spotkaniem transmitowanym w telewizji. Warto więc wybrać się jutro na K2.