Czas na Radomiak

Po fantastycznym meczu z Koroną Kielce czas wrócić do ligowej rzeczywistości. Przed nami arcytrudny pojedynek z Radomiakiem Radom.

Zakończeniem III kolejki ligowej będzie pojedynek Radomiaka z Puszczą Niepołomice. Radomiak w ciągu tygodnia również rywalizował w rozgrywkach pucharowych, ale przegrał w meczu z trzecioligowym GKS-em 1962 Jastrzębie Zdrój 2-1, mimo objęcia prowadzenia już w pierwszej minucie tego meczu.

W II lidzie Radomiak znajduje się w tej samej grupie zespołów co Puszcza, a to oznacza, że nasi niedzielni rywale wygrali jeden mecz i jeden zremisowali. Podopieczni trenera Vernera Liczki w pierwszej kolejce ligowej zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg, a tydzień później również na wyjeździe pokonali 2-1 Stal Stalową Wolę. To oznacza, że na inaugurację nowego sezonu w Radomiu zawita nasz zespół.

W ubiegłym sezonie na obiekcie naszego najbliższego rywala padł bezbramkowy remis, a w ostatnim meczu sezonu 4 czerwca pokonaliśmy Radomiaka u siebie 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył wówczas Maciej Domański.

Przed najbliższym meczem nasza sytuacja kadrowa wygląda bardzo dobrze. Do treningów wrócił już wspomniany Domański i Bartosz Żurek, a więc zawodnicy którzy nie wystąpili we wtorkowym meczu z Koroną. Trener Tułacz nie będzie mógł jeszcze w niedzielę skorzystać z usług Marcela Kotwicy, który po czerwonej kartce obejrzanej w meczu z ROW-em musi odpokutować w jeszcze jednym spotkaniu. Dłuższa przerwa czeka natomiast Dominika Malugę, który wciąż jest kontuzjowany.

Już teraz serdecznie zapraszamy na relację minuta po minucie z tego spotkania. Będziemy obecni w Radomiu i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję informować na bieżąco o kolejnym świetnym występie naszych piłkarzy.