Czekamy na bramki!

Chrobry Głogów będzie rywalem Puszczy Niepołomice w dzisiejszym meczu 26. kolejki Fortuna 1 ligi. Początek meczu już o 18.00 na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

Z pierwszego meczu obu drużyn zwycięstwo wyszła Puszcza, zwyciężając 3-2. Bohaterem tamtego spotkania, był były piłkarz Chrobrego, Łukasz Szczepaniak.

Nasi zawodnicy wciąż czekają na pierwszą bramkę w rozgrywkach ligowych w 2019 roku. Po porażce z Chojniczanką Chojnice, z Bytovią i Odrą Opolę podzieliliśmy się punktami remisując 0-0. Trener Tułacz uspokaja jednak i nie liczy kolejnych minut bez bramki: Oczywiście mmay kłopot ze skutecznością w ostatnim czasie. Wynika od z przemeblowania zespołu. Cierpliwie czekamy na pierwszą zdobytą bramkę. Chcemy to zrobić jak najszybciej i najlepszym momentem będzie ten najbliższy mecz  – stwierdził nasz szkoleniowiec.

Chrobry również 2019 rok rozpoczął od ligowej porażki 0-1 z Rakowem Częstochowa. Później nasi rywale wskoczyli już na odpowiedni poziom i wygrali ostatnie dwa mecze ligowe.

Żubry będą sobie musiały jutro radzić bez kilku zawodników. Z pewnością w meczowej kadrze zabraknie Michała Czarnego, Longinusa Uwakwe i Bartosza Żurka. Do tej grupy kontuzjowanych graczy dołączył Hubert Tomalski, którego czeka około 3-tygodniowa przerwa z uwagi na zabieg jaki przeszedł w środę.

Nastroje w szatni Puszczy są bojowe. Jesteśmy bardzo zmotywowani, żeby wygrać mecz, a jak nie będziemy strzelać to nie wygramy. Popracowaliśmy ciężej, wygraliśmy z Zagłębiem Sosnowiec co dało nam pozytywnego kopa – powiedział przed meczem Konrad Nowak.

Fortuna zdecydowanie wierzy w przełamanie strzeleckie naszych piłkarzy. Kurs na bramkę Puszczy w tym spotkaniu wynosi 1.23. Kurs na kolejny mecz bez bramki w wykonaniu naszych piłkarzy wynosi 3.5. Obie drużyny powtórzą wynik z jesieni? Kurs na zwycięstwo Puszczy 3-2 wynosi aż 32.

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Sędzią głównym spotkania Puszczy Niepołomice z Chrobrym Głogów będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. W tym sezonie prowadził dotąd jedno spotkanie w Niepołomicach, wygrane przez naszą drużynę 3-2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Kasy biletowe przed stadionem będą czynne od godziny 16.00.

 

Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
piątek, 29 marca, 18:00
Stadion Miejski w Niepołomicach