Przedsprzedaż biletów na mecz z Chrobrym

Już 29 marca czeka nas kolejna batalia o ligowe punkty przy K2. Naszym przeciwnikiem będzie Chrobry Głogów. Początek meczu o godzinie 18.00.

Przed nami czwarte w historii spotkanie z Chrobrym. Pierwsze dwa pojedynki w ubiegłym sezonie kończyły się zwycięstwem naszych rywal. Dopiero przejście do naszej drużyny Łukasza Szczepaniaka, byłego zawodnika Chrobrego spowodowało, że Żubry znalazły patent na drużynę rywala. Jesienią po ciekawym meczu pokonaliśmy głogowian 3-2, po dublecie „Szczepana” i bramce Krzysztofa Drzazgi.

Chrobry 2019 rok rozpoczął od porażki 0-1 z Rakowem, ale w kolejnych dwóch spotkaniach Chrobry zaliczył komplet punktów zwyciężając z GKS-em Jastrzębie 1-0 oraz 1-2 z Chojniczanką Chojnice.

W miniony weekend piłkarze Chrobrego, podobnie jak nasza drużyna nie grała o punkty. Co ciekawe w zimie w drużynie z Głogowa nie dokonano większych zmian. Odeszło 4 zawodników, a dołączyło 3, ale z uznanymi nazwiskami. W ramach wypożyczenia z Cracovii dołączył obrońca Kamil Pestka, z Jagielloni do Chrobrego wrócił Mateusz Machaj, który w ubiegłym sezonie zdobył 16 bramek w rozgrywkach ligowych.  Grono nowych zawodników uzupełnił Mikołaj Lebedyński.

Przedsprzedaż biletów odbywa się tradycyjnie na portalu bilet.pax.pl Wejściówki w piątek w kasie biletowej będą dostępne od godziny 16.00.