Czekamy na przełamanie!

Już jutro o 15:00 w Sosnowcu Puszcza zmierzy się w walce o ligowe punkty z Zagłębiem. Obie drużyny nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych i potrzebują zwycięstwa, które poprawi nie tylko dorobek punktowy, ale i poprawi nastoje. 

Zagłębie Sosnowiec zajmuje w tabeli Fortuna 1 Ligi 15 miejsce z dorobkiem 5 punktów. Na początku tygodnia pożegnano się z dotychczasowym szkoleniowcem – Kazimierzem Moskalem. Jego miejsce zastąpił jak na razie trenerski duet: Łukasz Matusiak i Grzegorz Bąk.

Zagłębie ma na swoim koncie jedno zwycięstwo. Ekipa z Sosnowca wywiozła komplet punktów z Polkowic pokonując Górnik 2:4. Jednak na własnym stadionie Zagłębie w tym sezonie jeszcze nie wygrało. W 3 spotkaniach kibice zobaczyli jeden remis i dwie porażki. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola to 1.51.

Na uwagę zasługuje na pewno Szymon Sobczak. Napastnik Zagłębia zdobył już 3 gole w tym sezonie. Co musimy jeszcze wiedzieć o zespole z Sosnowca? Tylko jeden raz w trwającym sezonie nasi rywale zachowali czyste konto. W minionej kolejce bezbramkowo zremisowali z beniaminkiem Skrą Częstochowa.

W niedzielę spotkamy się po raz 9 z Zagłębiem. Niestety nie mamy korzystnego bilansu z naszymi rywalami. 2 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki. W bramkach z kolei 7-13. Pora więc podreperować bezpośredni bilans!

Pojedynek transmitowany będzie za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Przypominamy, że korzystając z dedykowanego linka klub otrzyma procent ze sprzedaży – https://bit.ly/OgladajPuszcze 

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.