Dla kogo 13 będzie szczęśliwa?

Cztery drużyny po wznowieniu rozgrywek pozostają niepokonane. Dwie z nich zmierzą się jutro w Bielsku-Białej. Transmisja meczu Podbeskidzia z Puszczą Niepołomice w Polsacie Sport.

Świetnie spisująca się drużyna Żubrów sprawdzi dyspozycję ligowego lidera, Podbeskidzia Bielsko Biała. Zadanie będzie więc należeć do bardzo wymagających. Górale w całym sezonie na własnym terenie dali się pokonać tylko raz (w październiku GKS-owi Jastrzębie), a tylko dwukrotnie na dwanaście okazji stracili punkty w Bielsku-Białej.

Żubry wyjeżdżały na delegację 12 razy i tylko w jednym przypadku wracały do Niepołomic bez punktowego łupu. Dla kogo 13 okaże się szczęśliwa?

Podbeskidzie, które w 2020 roku punktuje najlepiej ze wszystkich zespołów ligowej stawki może się wraz z GKS-em Tychy pochwalić mianem najlepszej ofensywy ligi. Oba zespoły strzeliły już rywalom 47 bramek. Do najgroźniejszych strzelców należy zaliczyć Karola Danielaka (11 bramek) i Marko Roginicia (9 trafień). Kurs w Fortunie, że zachowamy czyste konto w meczu z Góralami wynosi 5.10.

Na formę i liczbę punktów zdobytych przez Żubry w tym roku także nie możemy narzekać. 10 oczek dodanych do naszego dorobku po ostatnich czterech meczach pozwoliło naszej drużynie odskoczyć od strefy spadkowej i dołączyć do szerokiego grona drużyn, które widzą już plecy rywali zajmujących miejsca barażowe. Kurs w Fortunie, że piłkarze Puszczy strzelą gola jako pierwsi wynosi 2.88.

W ostatniej serii gier zarówna Puszcza jaki Podbeskidzie golem w doliczonym czasie gry zapewniły sobie punkty. W przypadku naszej drużyny trafienie Erika Cikosa pozwoliło nam cieszyć się z wygranej nad Wigrami, Podbeskidzie natomiast po trafieniu Baszłaja w końcówce meczu wyrównało stan rywalizacji z Miedzią Legnica na 2-2.

Jesienią w Niepołomicach to nasi rywale cieszyli się z kompletu punktów po pięknym uderzeniu Tomasza Nowaka.

Starcie 26. kolejki pokaże telewizja Polsat Sport. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.10.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.