GO+Bet wchodzi do 1. Ligi. Bukmacher został sponsorem Puszczy Niepołomice

Po ogłoszeniu współpracy z Koroną Kielce GO+bet nie zwalnia tempa. Nowy bukmacher na polskim rynku został sponsorem pierwszoligowej, piłkarskiej drużyny – Puszczy Niepołomice. Logo zakładów sportowych pojawi się na strojach zespołu.

Ekspansja GO+bet na polu sponsoringowym trwa. Nowy, polski bukmacher ogłosił dzisiaj współpracę z Puszczą Niepołomice. Partnerstwo między klubem a zakładami sportowymi ma obowiązywać przez dwa najbliższe sezony. Puszcza tym samym pozyskała nowego sponsora tuż przed startem 1. Ligi.

Logo GO+betu znajdzie się na lewym rękawku, a także na spodenkach niepołomickiego klubu. Bukmacher będzie posiadał również ekspozycję na stadionie w Niepołomicach. Ponadto przewidziane są premie za zajęcie miejsca 1-6., a także awans do Ekstraklasy.

Grzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o.: Tuż przed nowym, piłkarskim sezonem ogłaszamy kolejną współpracę. Puszcza Niepołomice będzie dla nas ważnym partnerem, jako przedstawiciel zaplecza Ekstraklasy. Kibice niepołomickiego klubu mogą się spodziewać specjalnych akcji promocyjnych przygotowanych z okazji ogłoszenia współpracy – mówiGrzegorz Kiczko, Prezes Zarządu GO Bet sp. z o.o..

Bardzo cieszymy się na współpracę z firmą GO+bet, która tym samym dołącza do drużyny Żubrów w sezonie naszego stulecia. Jestem przekonany, że obie strony dzięki otwartości i chęci działania będą bardzo zadowolone z osiągniętych rezultatów wspólnej pracy. Warto podkreślić, że to pierwsza umowa pomiędzy naszym klubem, a firmą bukmacherską. Przed nami fascynujący sezon w rozgrywkach ligowych, którymi będziemy mogli się wspólnie emocjonować – stwierdził prezes Niepołomickiego Sportu sp. z o.o, Marek Bartoszek

Przed Puszczą Niepołomice bardzo ważny sezon. Klub w 2023 roku obchodzi 100-lecie swojego istnienia, z tego powodu apetyty na dobry występ w lidze lub Pucharze Polski wzrastają. Drużyna rozpocznie nowy sezon w najbliższą niedzielę, 17 lipca, od meczu domowego ze spadkowiczem Ekstraklasy – Górnikiem Łęczną.

GO+bet to legalny, polski bukmacher, który działa w przestrzeni internetowej od kwietnia 2022 roku. Firma posiada również punkty naziemne rozsiane po całej Polce. Na rynku wyróżnia się atrakcyjnymi bonusami, m.in. jest to gra bez podatku i cashback dla nowych graczy.