Iść za ciosem!

W sobotę o 18:00 w Katowicach nasz zespół powalczy o trzecie kolejne zwycięstwo w Fortuna 1 Lidze. Rywalem będzie beniaminek Fortuna 1 Ligi – GKS Katowice. 

Nasz zespół w ostatnich dwóch meczach zdobył 6 punktów. Najpierw przełamał się u siebie i pokonał Odrę Opole 3:0. W środę w zaległym spotkaniu wygraliśmy z Górnikiem Polkowice. Gola na wagę 3 punktów w doliczonym czasie gry zdobył Erik Cikos. Teraz czeka nas kolejny wyjazd, ale zdecydowanie bliżej, bo do Katowic. Czy uda się zgarnąć komplet punktów i zagrać trzeci mecz na zero z tyłu?

GKS Katowice zdobył do tej pory 12 punktów i zajmuje w tabeli 14 miejsce. Warto jednak dodać, że katowiczanie punktują przede wszystkim u siebie. Z 12 punktów aż 10 zdobyli na Bukowej. Tylko jeden zespół – Arka Gdynia wywiozła z Katowic komplet punktów. Zdecydowanie gorzej katowiczanie radzą sobie na wyjazdach. W delegaci pozostają bez zwycięstwa, z dwoma remisami i czterema porażkami.

GKS dysponuje najgorszą defensywą spośród wszystkich pierwszoligowców. Ekipa Rafała Góraka straciła 26 goli. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli pierwsza gola to 2.45. Mimo to, GKS nie przegrał trzech kolejnych meczów w Fortuna 1 Lidze.

Oba zespoły spotkają się w sobotę po raz ósmy. Do tej pory „Żubry” wygrały dwa razy. Jeden raz schodziliśmy z boiska pokonani, a cztery razy spotkania kończyły się wynikiem remisowym. Bilans bramkowy wynosi 8:7 na korzyść Puszczy.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.e. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.