Iść za ciosem!

Niedzielne zwycięstwo znacząco poprawiło humory, ale i rozbudziło apetyt na kolejne. Szansa przed naszym zespołem już w środę. Do Niepołomic przyjeżdża Sandecja Nowy Sącz. Początek meczu o 18:00. 

Sandecja Nowy Sącz ze względu na budowę nowego stadionu na razie wszystkie mecze rozgrywa w roli gości. W delegacji ekipa Dariusza Dudka spisuje się przyzwoicie. W 6 spotkaniach zespół zdobył 10 punktów. W ostatnim meczu Sandecja pewnie ograła GKS Jastrzębie 3:0. Co ciekawe w aż trzech meczach bramkarz Sandecji zachował czyste konto. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola jako pierwsza to 2.05.

O sile defensywy naszych rywali stanowią doświadczeni zawodnicy, tacy jak Tomasz Boczek, Kamil Słaby, czy Sebastian Rudol. Najskuteczniejszym zawodnikiem Sandecji jest z kolei 20-letni Błażej Szczepanek, który ma na koncie 2 gole. Warto dodać, że najlepszy strzelec początku sezonu – Dawid Błanik, który miał już 3 trafienia przeniósł się do Korony Kielce.

W środę spotkamy się z Sandecją po raz 9. Jak na razie bilans jest korzystny dla naszych rywali i wynosi 5-1-2. W minionym sezonie musieliśmy dwukrotnie uznać wyższość ekipy z Nowego Sącza. U siebie przegraliśmy 0:1. a na wyjeździe mecz zakończył się wynikiem 2:1.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.