Jarosław Pieprzyca prezesem Niepołomickiego Sportu!

Rada Nadzorcza spółki Niepołomicki Sport S.A. powołała Jarosława Pieprzycę na stanowisko Prezesa Spółki Niepołomicki Sport spółka akcyjna.

 

Jarosław Pieprzyca to wieloletni prezes stowarzyszenia MKS Puszcza Niepołomice. Klub pod jego przewodnictwem pokonywał kolejne szczeble i piął się w górę aż do rozgrywek Fortuna 1 ligi. Po przejęciu sekcji piłki nożnej przez nowopowstałą spółkę Niepołomicki Sport, pracował w strukturach zarządczych Puszczy, pełniąc funkcję prokurenta.

 

To najlepsza możliwa wiadomość dla Klubu i dla społeczności Puszczy Niepołomice. Nie ma lepszej osoby, która zna problemy i potencjał drzemiący w Puszczy. Gdyby nie Jarek, jego pomysły i dobre rady nie udałoby nam się awansować i utrzymać na poziomie elity. Jego biznesowy zmysł, wiedza i doświadczenie pozwolą Klubowi osiągnąć kolejny poziom rozwoju. Panie Prezesie życzę powodzenia, wytrwałości i ogromnej satysfakcji.  Prowadź nas do kolejnych sukcesów! – powiedział ustępujący prezes spółki Marek Bartoszek, który pozostanie w strukturach klubu.

 

Nowemu Włodarzowi naszego klubu życzymy powodzenia i wielu powodów do radości!