Jedna bramka

Bez punktów wracają z meczu w Stalowej Woli piłkarze Puszczy Niepołomice. Podopieczni Tomasza Tułacza ulegli Stali 1-0. Jedyną bramkę w meczu zdobył strzałem z dystansu Damian Łanucha w 64 minucie meczu.

Piłkarze Puszczy rozpoczęli mecz w identycznym zestawieniu jak spotkania z ROW-em Rybnik i Zniczem Pruszków. W pierwszej połowie meczu oba zespołu stworzyły swoje sytuacje, ale bardzo dobrze prezentowali się bramkarze obu drużyn.

Tuż po zmianie stron wyborną sytuację wypracowali sobie grający na biało piłkarze Puszczy. Po dwójkowej akcji Adriana Gębalskiego z Dariusze Gawęckim ten drugi miał szansę na otwarcie wyniku spotkania, ale piłka zatrzymała się na słupku.

Jedyny gol meczu padł w 64 minucie meczu. Damian Łanucha uderzył z około 25 metrów i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Piłkarze Puszczy choć ambitnie starali się doprowadzić do wyrównania to jednak Stal bardzo dobrze się broniła.

Puszcza przegrywa drugie spotkanie z rzędu ulegając rywalom jednym trafieniem.

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 1-0 (0-0)

64′ 1-0 Damian Łanucha

Stal: 1. Tomasz Wietecha – 5. Grzegorz Wawrzyński (ż), 6. Dawid Jabłoński, 7. Mateusz Kantor (ż), 8. Michał Kachniarz, 9. Adrian Bartkiewicz, 10. Damian Łanucha (90′ 17. Kacper Siudak), 11. Dawid Przezak (60′ 26. Przemysław Oziębała (ż)), 18. Tomasz Płonka (78′ 23. Paweł Giel), 20. Radosław Mikołajczak (ż), 21. Michał Bogacz

Rezerwowi: 12. Konrad Zacharski, 2. Michał Mistrzyk, 13. Przemysław Stelmach, 16. Mateusz Jagiełło, 17. Kacper Siudak, 23. Paweł Giel, 26. Przemysław Oziębała

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski (M), 4. Łukasz Furtak (M) (ż), 3. Michał Czarny, 18. Damian Lepiarz , 19. Dawid Abramowicz (ż) – 28. Michał Mikołajczyk kpt. (ż), 7. Marcel Kotwica, 17. Dariusz Gawęcki , 8. Longinus Uwakwe (70′ 6. Roman Stepankov) – 21. Mateusz Broź (73′ 10. Damian Furczyk) , 9. Adrian Gębalski

Rezerwowi: 22. Andrzej Sobieszczyk, 2. Konrad Wieczorek, 11. Dawid Sojda, 6. Roman Stepankov, 10. Damian Furczyk, 16. Dominik Maluga (M), 25. Konrad Furtak (M)