Jedziemy do Niecieczy

Bruk-Bet Termalika Nieciecza będzie najbliższym rywalem naszej drużyny w walce o kolejne punkty Fortuna 1 ligi.

Porażka z Olimpią Grudziądz zachwiała dobry nastrój, który trwał w naszym zespole od wznowienia rozgrywek po pandemii. Żubry wygrywały u siebie i remisowały podczas wyjazdowych meczów z czołówką ligi.

W meczu z Olimpią było nieco gorzej i mecz w którym żadna ze stron nie była przeważającą, okazał się typowym widowiskiem w którym zdobywca otwierającej wynik bramki mógł cieszyć się z trzech punktów. Kurs w Fortunie, że Puszcza wygra przynajmniej jedną połowę wynosi 2.57. 

Bruk-Bet Termalika Nieciecza rozpoczęła okres po zawieszeniu punktując w kratkę. Zespół, który uważany jest za jednego z kandydatów do skutecznej walki o awans poprzez baraże wygrał pierwsze czerwcowe spotkanie u siebie z Wigrami Suwałki 1-0. Później mimo dobrej gry Słonie wróciły bez punktów z Bielska-Białej, by po szalonym meczu zremisować u siebie 3-3 z Olimpią Grudziądz, tracąc w tym meczu prowadzenie w doliczonym czasie gry.

Ostatnie dwa mecze Bruk-Betu Termaliki pokazały jednak, że drużyna łapie odpowiedni rytm. Dwa wyjazdowe zwycięstwa w odstępstwie kilku dni nad Wartą Poznań i Miedzią Legnica potwierdzają uzasadnione aspiracje naszego najbliższego przeciwnika, który zameldował się już w pierwszej szóstce. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola wynosi 1.52.

Bruk-Bet jest liderem stawki, która stara się jeszcze gonić pierwszą czwórkę ligi. Co ciekawe dystans 8 punktów jakie Słonie tracą do będącego oczko wyżej Radomiaka to równocześnie przewaga nad będącym w strefie spadkowej Chrobrym Głogów.

Motorem napędowym drużyny jest Piotr Wlazło, który dzieli i rządzi w środku pola gospodarzy jutrzejszej batalii. Termalika będzie sobie jutro musiała radzić bez Jovanovicia. Urodziny w Bośni i Hercegowinie zawodnik skompletował już 8 żółtych kartek co jest powodem zawieszenia w jutrzejszym meczu. Najskuteczniejszym zawodnikiem rywali jest natomiast Gutkovskis. 25-letni łotewski snajper ma na swoim koncie 12 bramek.

Mecz będzie transmitowany w internetowym serwisie Ipla. To oznacza, że każdy kibic będzie mógł obejrzeć go za darmo.

Pierwszy gwizdek arbitra Jacka Małyszka z Lublina usłyszymy jutro o godzinie 16.00.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.