Statystycznie przed Termaliką

W piątkowe popołudnie czeka nas już 10 starcie z popularnymi „Słonikami”. Jak do tej pory wypadaliśmy na tle rywali? 

Bruk-Bet Termalica po 27 spotkaniach zajmuje 5 miejsce, które gwarantuje udział w barażach. Gracze Mariusza Lewandowskiego zgromadzili do tej pory 39 punktów. Warto dodać, że 22 oczka udało się ekipie z Niecieczy zdobyć przed własną publicznością. Na uwagę zasługuje też zdobycz bramkowa. Ogółem piłkarze w pomarańczowych strojach zdobyli 40 goli, z czego 26 u siebie. Po wznowieniu rozgrywek Bruk-Bet wygrał 3 spotkania, 1 raz zremisował i 1 raz przegrał.

Do tej pory z ekipą z Niecieczy graliśmy 9 razy. Co ciekawe bilans tych spotkań jest remisowy. Trzy razy wygrywaliśmy, trzy razy przegrywaliśmy i trzy razy dzieliliśmy się punktami. Bilans bramkowy przemawia na naszą korzyść i wynosi 8:7. Mamy jednak coś do udowodnienia „Słonikom”, bo ostatni mecz w Niepołomicach przegraliśmy aż 0:3.

Vladislavs Gutkovskis – to zawodnik na którego musimy skupić szczególną uwagę. Napastnik Bruk-Betu zdobył już 12 goli. Ponadto musimy uważać w ostatnim kwadransie gry. Bruk-Bet w tym czasie zdobył 12 bramek, a my straciliśmy ich aż 13.