Trenerzy po meczu

Dwugłos trenerski po meczu Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo.

Robert Pevnik (Legionovia Legionowo): Dziękuje swoim zawodnikom. To była walka na bardzo ciężkim boisku. To realny i sprawiedliwy wynik, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne i trudne boisko. Drugi rzut karny dla Puszczy? Koncentrowałem się na grze, nie komentuję pracy sędziów. Przeanalizujemy tę sytuację.

Łukasz Gorszkow (Puszcza Niepołomice:) W tym trudnych warunkach to było ciekawe widowisko. Stworzyliśmy naszym kibicom kolejne dramatyczne spotkanie. Przegrywając 0-2, pewnie nie wiele osób wierzyło, że doprowadzimy choćby do remisu. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania i znów odrobili straty. Ostatnie 20 minut to nasza zdecydowana przewaga. Mieliśmy swoje sytuacje. Nie wykorzystaliśmy ich. Można powiedzieć, ze ten remis 2-2 jest sprawiedliwy biorąc pod uwagę przebieg meczu. Chciałem podziękować chłopakom za walkę do końca i odrobienie strat. Byliśmy blisko zwycięstwa. Remis jest najbardziej sprawiedliwy. Drugi karny? Ciężko ocenić. Podobnie jak trener Legionovii koncentrowałem się na grze. Wiadomo, emocje trochę wzięły górę. Sprawdzimy na nagraniu czy decyzja bocznego arbitra była słuszna. Nie będę podgrzewał atmosfery. Taka decyzja została podjęta. Ciężko ocenić czy była słuszna czy też nie.
W pierwszej połowie mieliśmy inne założenia. Legionovia postawiła trudne warunki. Kiedy nie mieliśmy już nic do stracenia chyba więcej psychicznego luzu. Wtedy zaczęliśmy grać nasz wypracowany, ofensywny futbol. Przyniosło to skutek, strzeliliśmy 2 bramki.