Koniec pucharowej kampanii

Po minimalnej przegranej w Rzeszowie kończymy naszą przygodę w tej edycji Fortuna Pucharu Polski. Do kolejnej rundy przechodzi miejscowa Stal, która pokonała Żubry jedną bramką, zdobytą w końcówce pierwszej połowy meczu.

Druga część spotkania stała pod znakiem pogoni Żubrów za korzystnym rezultatem. Sprzyjały nam okoliczności, gdyż rywal od 62. minuty grał w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla obrońcy Stali, Łukasza Góry. Niestety, nie zdołaliśmy przełamać obrony rzeszowian – mecz zakończył się ich jednobramkowym zwycięstwem.

1/16 finału Fortuna Pucharu Polski: Stal Rzeszów – Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)