Mecze co trzy dni

Sobotnim spotkaniem w Grudziądzu Puszcza rozpocznie interesującą serię spotkań rozgrywanych co trzy dni. 

Maraton gier rozpocznie się o pojutrze o godzinie 17.00 na mogącym pomieścić 5 tysięcy osób stadionie im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Po mamy nadzieję, dalekiej wyprawie zakończonej przywiezieniem punktów czeka nas wielkie święto przy Kusocińskiego.

W środę ostatni raz w koszulce Puszczy zaprezentują się Tomasz Księżyc (będzie łączył pracę zawodową i grę w piłkę w Górniku Wieliczka) oraz kończący karierę zawodniczą Tomasz Kwedyczenko (obecnie trener bramkarzy). Przeciwnikiem w meczu sparingowym rozgrywanym w ramach 90-lecia Puszczy będzie najstarszy polski klub Cracovia.

Zanim opadną emocje związane z tym spotkaniem, do Niepołomic przyjedzie Jagiellonia Białystok. Zdobywca Pucharu Polski w 2010 roku zmierzy się z nami w ramach 1/16 finału rozgrywek o Puchar Polski. Zaledwie trzy dni później zagramy u siebie z jednym z faworytów do walki o awans do Ekstraklasy – Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Godzina meczu nie jest jeszcze znana. Są duże szanse, że ten mecz rozegramy także w Niepołomicach!

Po tym meczu na odpoczynek nie będzie zbyt wiele czasu. Bowiem już w sobotę 24 sierpnia czeka nas wyjazdowa batalia w Olsztynie z tamtejszym Stomilem.

Podsumowując zagramy 5 meczów w 15 dni. Niczym drużyny grające w najlepszych ligach na świecie…

Leave a Reply