Mocne wejście Żubrzyc

Ostatnie dni bez kibiców na stadionach więc winni jesteśmy Wam raport ze startu rundy wiosennej naszych Pań. Piłkarki Puszczy Niepołomice dwie pierwsze kolejki rundy wiosennej rozegrały na własnym terenie. W Ochmanowie podopieczne Trenera Tomasza Słabonia gościły rezerwy pierwszoligowej Tarnovii oraz spadkowicza z II ligi Starówkę Nowy Sącz.

Niepołomiczanki pokazały się w jak najlepszej stronie inkasując komplet punktów. Tydzień temu Żubrzyce wygrały 2:1 goniąc wynik z 45 minuty kiedy to tarnowianki prowadziły w Ochmanowie 1:0. Ostatecznie po trafieniach naszych najskuteczniejszych piłkarek Gabrysi Siudy i Natalii Radwańskiej 3 punkty zostały na koncie Puszczy. 

W długi świąteczny weekend majowy w barwach narodowych Puszcza pierwszy raz w Ochmanowie podejmowała Starówkę Nowy Sącz. Mecz odbywał się pod dyktando gospodyń, a ostatecznie zakończył się wygraną piłkarek Miejskiego Klubu Sportowego 4:2. Łupem bramkowym podzieliły się dwukrotnie Siuda z rzutu karnego oraz rodzinnie Szlosek i Lebiest.

Gratulujemy dobrego startu naszym dziewczyną, a już za tydzień mecz z bezpośrednim rywalem w tabeli z Naprzodem Sobolów. Najbliższy mecz u siebie już z udziałem kibiców to mecz z Iskrą Brzezinka 16 maja o godzinie 17:00.